Artykuły do tagu: Jarmark

W sobotę rusza świąteczny jarmark
Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a świąteczny jarmark to doskonała okazja do odwiedzenia Starówki i zrobienia ostatnich zakupów.
09.07.2016 11:07
Piotrków świętuje
Imieniny Piotrków tradycyjnie zainaugurował Jarmark Trybunalski na płycie Rynku.
Wielka zabawa na Wielkanoc w galerii Focus Mall
W okresie poprzedzającym Wielkanocne Focus Mall chce wprowadzić klientów w świąteczny nastrój. 19 i 20 marca galeria zaprasza na rodzinną imprezę oraz na Jarmark Świąteczny (od 17 do 25 marca).
Zimowy jarmark w wiosennej aurze
Na płycie Rynku Trybunalskiego rozpoczął się jarmark świąteczny, sprzedawcy żartowali jednak, że ze względu na wiosenną aurę, zamiast bożonarodzeniowych stroików powinni sprzedawać wielkanocne jajka.
Świąteczne jarmarki coraz popularniejsze
Tradycja organizowania jarmarków bożonarodzeniowych nie jest jeszcze w Polsce zakorzeniona tak mocno jak w Niemczech, gdzie Weihnachtsmarkt stanowią niemalże obowiązkowy element świąt. Niemniej jednak w polskich miastach w grudniu coraz częściej rozstawiane są kolorowe stragany, a na klientów czeka moc atrakcji.
Biesiadowali w Rynku Trybunalskim
Na płycie Rynku Trybunalskiego odbyła się III Biesiada Trybunalska. To cykliczna impreza organizowana w pierwszy weekend sierpnia. Dla przybyłych przygotowano liczne atrakcje, m. in. pokazy walk rycerskich czy stoiska z produktami naturalnymi i regionalnymi.
W niedzielę zapraszają na Piotrkowskie Święto Miodu
Jarmark miodów i produktów naturalnych, prelekcje oraz występy zespołów - to wszystko już 26 lipca (niedziela) czekać będzie na mieszkańców Piotrkowa.
Prawdziwa gratka dla Kubusia Puchatka
Jarmark miodów i produktów naturalnych, prelekcje oraz występy zespołów - to wszystko już 26 lipca (niedziela) czekać będzie na mieszkańców Piotrkowa.
Jarmark Trybunalski na piotrkowskim Rynku
Na płycie piotrkowskiego Rynku trwa Jarmark Trybunalski. Na stoiskach można znaleźć m.in. swojskie wyroby i rękodzieła, a w tle przygrywają kapele podwórkowe.
Kupisz tam pisanki, kraszanki, ozdoby świąteczne i wiele innych
Trwa piotrkowski Jarmark Wielkanocny. Tradycyjnie na płycie Rynku Trybunalskiego można nabyć pisanki, kraszanki, baranki, zajączki, karty i ozdoby świąteczne, palmy wielkanocne, a także swojskie wyroby. Jarmark trwać będzie w sobotę i w niedzielę od godz. 10.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat