Artykuły do tagu: Jarmark

Grudniowy hit Wrocławia - Jarmark Bożonarodzeniowy
Wrocław- jedno z najpiękniejszych polskich miast, które na brak turystów nie może narzekać. Ludzie z całego świata tłumnie przyjeżdżają do siedziby władz województwa dolnośląskiego, aby podziwiać przepiękne krajobrazy i korzystać z wielu atrakcji turystycznych. Można powiedzieć, że we Wrocławiu każda pora roku zaskakuje innymi przyjemnościami. Zimą bezsprzecznie jest to Jarmark Bożonarodzeniowy.
Zakończyła się Biesiada Trybunalska
Koncert zespołu The Beatlmen był ostatnią atrakcją przygotowaną dla piotrkowian z okazji Biesiady Trybunalskiej. Trzeci dzień imprezy w Rynku Trybunalskim obfitował w emocje sportowe, nie zabrakło także lokalnych specjałów.
Piotrkowianie biesiadują
Drugi dzień Biesiady Trybunalskiej upłynął piotrkowianom przy dobrej muzyce i lokalnych przysmakach. Organizatorzy przygotowali także animacje dla najmłodszych.
Jarmark Wielkanocny wreszcie przy słonecznej pogodzie
Od samego rana w niedzielę piotrkowianie mogli robić zakupy na Jarmarku Wielkanocnym. Stoiska wystawców stanęły tradycyjnie na płycie Rynku Trybunalskiego. W tym roku świątecznemu jarmarkowi towarzyszyła – wyjątkowo – słoneczna pogoda.
Jarmark Wielkanocny coraz bliżej
Zbliża się Wielkanoc. Jak co roku w naszym mieście zorganizowany zostanie świąteczny jarmark. W Niedzielę Palmową (25 marca) o godzinie 10.00 w Rynku Trybunalskim wszyscy artyści, rzemieślnicy, rękodzielnicy oraz twórcy ludowi będą mogli zaprezentować swoje projekty. Nie zabraknie także atrakcji dla odwiedzających Jarmark Wielkanocny, dla których zorganizowany zostanie konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.
Okazali serce Piotrusiowi
Zbiórka pieniędzy na leczenie 15-miesięcznego Piotrusia Święconka odbyła się podczas uroczystości wigilijnej dla mieszkańców gminy Sulejów. Chłopiec cierpi na neuroblastomę - nowotwór złośliwy współczulnego układu nerwowego. Na usunięcie guza i immunoterapię potrzebny jest ponad milion złotych.
Bombki w koronkach i domki w bombkach czyli piotrkowski jarmark świąteczny
W Rynku Trybunalskim trwa jarmark świąteczny, tradycyjnie można tam kupić m.in. bombki choinkowe, a także choinki i aniołki. W sobotę zakupy będzie można robić do godziny 18.00, a w niedzielę od 10.00 do 15.00.
02.09.2017 16:23
Mixer Regionalny
Łódzkie... przyjechało do Łodzi. Trwa bowiem Mixer Regionalny, czyli jedna z największych imprez promujących województwo. Na ulicy Piotrkowskiej - od Struga do Piłsudskiego prezentują się lokalni wystawcy z całego regionu.
Jarmark Wielkanocny na Rynku Trybunalskim
Wielkanocne stroiki, palmy, baranki, serwety do koszyczków, jajka, miody i inne słodkości – to wszystko i wiele innych rzeczy kupić można podczas Jarmarku Wielkanocnego w sobotę i niedzielę w Rynku Trybunalskim.
Trwa jarmark w Rynku Trybunalskim
Jeśli jeszcze nie zdążyliście kupić świątecznych ozdób, możecie to zrobić podczas jarmarku świątecznego, który rozpoczął się w sobotę w Rynku Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat