Artykuły do tagu: Jarmark

Jarmark Adwentowy w Piotrkowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Klasztornego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na I Piotrkowski Jarmark Adwentowy, czynny w weekendy Adwentu do 22 grudnia.
I Piotrkowski Jarmark Adwentowy
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Klasztornego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na I Piotrkowski Jarmark Adwentowy, czynny w weekendy Adwentu od 6 do 22 grudnia.
30.06.2013 15:50
Na jarmarku bili...
...na szczęście tylko monety. Podczas odbywającego się na piotrkowskim Rynku Jarmarku Trybunalskiego można było zobaczyć, jak ponad 700 lat temu powstawały pieniądze.
W Focusie już święta. Jarmark trwa
Wędliny, ciasta, sery, miody, żur w chlebie i inne wielkanocne przysmaki – wszystko to znaleźć można na Jarmarku Wielkanocnym w piotrkowskiej galerii (od 22 do 29 marca w godzinach pracy Focus Mall).
Jarmark Wielkanocny w Focus Mall
Przygotowanie Świąt Wielkanocnych to prawdziwe wyzwanie. Aby pomóc wszystkim zapracowanym i zabieganym piotrkowska galeria zaprasza na Jarmark Wielkanocny - od 22 do 29 marca w godzinach pracy galerii.
Jarmark świąteczny w Focus Mall
Pakowanie prezentów, zdjęcie z Mikołajem, kiermasz z wyrobami lokalnych twórców - te i wiele innych bożonarodzeniowych atrakcji galeria Focus Mall przygotowała na świąteczny weekend.
Jarmark Świąteczny w Focus Mall
Pakowanie prezentów, zdjęcie z Mikołajem, kiermasz z wyrobami lokalnych twórców - galeria Focus Mall w Piotrkowie zaprasza na świąteczny weekend pełen bożonarodzeniowych atrakcji.
Gmina Sulejów również w tym roku będzie promowała swój region podczas 9. Mixera Regionalnego - Jarmarku Wojewódzkiego w Łodzi, który odbędzie się w dniach 8 – 9 września.
Coś dla ducha i dla ciała! Oddział PTTK w Piotrkowie Trybunalskim, zaprasza na doroczne uroczystości związane z odpustem świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Studziennie-Poświętnem. Jest to zarazem jeden z większych jarmarków w Polsce z udziałem twórców rękodzieła ludowego.
Jarmark Trybunalski już trwa!
Rynek Trybunalski zamienił się już w wielki kolorowy Jarmark Trybunalski, a to oznacza, że Imieniny Piotrków już się rozpoczęły.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat