Artykuły do tagu: Jarmark

Jarmark i wielkanocne inspiracje w galerii Focus Mall
Trwa Jarmark Wielkanocny w Focus Mall, na którym można znaleźć wszystko to, co potrzebne na święta.
Jarmark i wielkanocne inspiracje w galerii Focus Mall
W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne galeria Focus Mall zaprasza na poszukiwanie wielkanocnych inspiracji wśród ofert specjalnych, które z myślą o klientach przygotowały: sklepy, cukiernia i kawiarnie. Od 27 marca do 3 kwietnia w godzinach pracy galerii, odbędzie się także Jarmark Wielkanocny.
20.12.2014 14:48
To ma być jarmark?!
„Jeśli szukasz jeszcze gwiazdkowych upominków dla najbliższych albo chcesz zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy, to w najbliższy weekend będzie idealna ku temu okazja” – zapowiadał jeszcze kilka dni temu piotrkowski magistrat. Dziś ci, którzy przyszli na Rynek, czuli się zawiedzeni.
Trwa Jarmark Bożonarodzeniowy w Focus Mall
W galerii Focus Mall w Piotrkowie trwa Jarmark Świąteczny, podczas którego można zakupić wiele różnych wyrobów świątecznych.
W weekend Jarmark Świąteczny
Świąteczne ozdoby, wyroby rękodzieła artystycznego, tradycyjna żywność – jeśli nie masz pomysłu na prezenty albo chcesz zrobić ostatnie przed Bożym Narodzeniem zakupy, koniecznie odwiedź Jarmark Świąteczny, w sobotę i w niedzielę w godzinach 10.00 – 15.00 w Rynku Trybunalskim.
Jarmark Bożonarodzeniowy w Focus Mall
Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to dla pań i panów domu prawdziwe wyzwanie...
Jarmark Wielkanocny w Focus Mall
Wielkanoc zbliża się szybkimi krokami. Nadszedł czas na zakupy i szykowanie świątecznych potraw. Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniach od 14 do 18 kwietnia br. w godzinach pracy galerii.
Wielkanocny Jarmark w Rynku Trybunalskim
Od soboty do niedzieli, (12 - 13 kwietnia), na rynku Starego Miasta w Piotrkowie trwa Wielkanocny Jarmark.
Regionalne świąteczne smaki w Focus Mall
Od czwartku w piotrkowskiej galerii swoje wyroby oferują prawdziwi znawcy polskich tradycji świątecznych oraz producenci unikalnych, pod względem smaku i jakości, regionalnych specjałów.
Jarmark Świąteczny w galerii Focus Mall
Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to dla pań i panów domu prawdziwe wyzwanie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat