Artykuły do tagu: Jarmark

Palmy, pisanki i tradycyjny żur - Jarmark w Focusie
Palmy, pisanki oraz mnóstwo wielkanocnych potraw - tak wyglądał pierwszy dzień Jarmarku Wielkanocnego w piotrkowskiej galerii Focus Mall. Na miejscu można było oczywiście spróbować świątecznych smakołyków.
W najbliższą sobotę wszyscy, którzy przyjdą na Rynek Trybunalski, oprócz zakupów będą mogli własnoręcznie wykonać wielkanocne ozdoby i zabawki. Na stoiskach-pracowniach pomocą służyć będą instruktorzy przebrani w kostiumy wielkanocnych zajączków i kurcząt. A wszystko to w ramach Jarmarku Wielkanocnego (organizowanego przez piotrkowski magistrat).
Warsztaty rękodzielniczne z Kocią Mamą
Pomaganie potrzebującym kociakom połączone z samorozwojem, wypoczynkiem i doskonałą zabawą, czyli spotkanie z Fundacją "Kocia Mama" w Klubie Spirala.
W piątek (2 września) o godzinie 20.00 w Teatrze Wielkim wystąpi Grzegorz Turnau wraz z przyjaciółmi Stanisław Soyką, Andrzejem Sikorowskim i Zbigniewem Wodeckim - koncert będzie transmitowany na telebimie na placu Dąbrowskiego.
ODA zaprasza na Jarmark Artystyczny
12 sierpnia, po raz kolejny odbędą się Jarmarki Artystyczne, czyli wystawy połączone z możliwością zakupu dzieła.
Kot, jaki jest, każdy widzi
Jarmark Trybunalski już na stałe wpisał się w kalendarium miejskich imprez, związanych z obchodami Dni Piotrkowa Trybunalskiego. Jest to wydarzenie, które odbija się szerokim echem w całym powiecie, a nawet poza jego granicami. Tegoroczna edycja również należała do wyjątkowo udanych, ale różniła się od pozostałych czymś wyjątkowym. Po raz pierwszy gościła na nim Fundacja Izy Milińskiej "Kocia Mama".
Kocie rękodzieło na Jarmarku Trybunalskim
Wśród wielu wystawców, rękodzielników, regionalnych wytwórców i artystów na Jarmarku Trybunalskim pojawi się też Fundacja Kocia Mama.
Program Dni Piotrkowa 2009  ( 5 - 7 czerwca)
Gwiazdami tegorocznych Dni Piotrkowa będą grupa FEEL (7 czerwca) i zespół ABBA FAMILY (6 czerwca). Zabawie z okazji święta miasta towarzyszyć będzie III Jarmark Trybunalski i Bieg Piotrkowski.
Bełchatów: Jarmark Świąteczny
Już w najbliższą niedzielę w parku przy Muzeum Regionalnym w Bełchatowie odbędzie się Świąteczny Jarmark. Od samego rana na ustawionych straganach będzie można kupić prezenty oraz ozdoby bożonarodzeniowe.
Jesienny Jarmark Regionalny (24 - 31.10.2008)
Loty balonowe, jazda na quadach czy pokazy samochodowe - to tylko przykładowe atrakcje Jesiennego Jarmarku Muszkieterów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat