Artykuły do tagu: Handel

Kiedy otworzą galerię handlową w Tomaszowie?
Galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim powstanie u zbiegu ulic Warszawskiej i Barlickiego, w miejscu po byłej fabryce włókienniczej.
31.12.2014 02:48
Nie kupuj w sylwestra!
Czy stać nas na mały gest solidarności z pracownikami wielkich sieci handlowych?
Nielegalnie handlowali bronią i amunicją
Kilkaset sztuk amunicji, broń i granaty zatrzymali policjanci wraz z agentami CBŚ. W ręce policji wpadło 13 osób. Przeszukań domów dokonano między innymi w Czarnocinie i Skotnikach.
31.07.2014 14:27
Rusza Miasto Mody
Centrum Targowego Ptak zmienia nazwę na PTAK Fashion City. Nowa marka - Miasto Mody oficjalnie pojawi się 29 sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Mody, podczas których wystawi się ponad trzy tysiące firm z Polski i z zagranicy.
W środę (30 lipca) policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową piotrkowskiej komendy zatrzymali dwie osoby, które sprzedawały narkotyki w centrum miasta.
Metamfetamina i marihuana zamiast odświeżaczy do toalet
Nawet 10 lat więzienia grozi 22-latce, która w centrum Piotrkowa sprzedawała środki psychoaktywne pod przykrywką odświeżaczy do toalet.
 Starowarszawska: Sprzedawcy boją się, że zbankrutują
Przedsiębiorcy z ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie, gdzie właśnie rozpoczął się remont, boją się, że nie przetrwają prac. Remont utrudni komunikację, a tym samym obniży obroty firm zlokalizowanych wzdłuż ulicy. W tej sprawie do redakcji Strefy FM zadzwonił jeden z przedsiębiorców.
13 zatrzymanych przez ABW przesłuchano w piotrkowskiej prokuraturze
13 osób zatrzymali funkcjonariusze ABW w związku z nielegalnym handlem paliwem. Zatrzymani zostali już przesłuchani przez piotrkowskich prokuratorów. Straty jakie poniósł Skarb Państwa szacuje się na minimum 37 milionów złotych.
Handlował tytoniem przy Dmowskiego
Piotrkowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją ustalili, że 18-letni mieszkaniec Łodzi handluje tytoniem bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, przepadek towaru i kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Wrócił handel pod „Kwadratem”
Sprzedających jest na razie niewielu, podobnie jak kupujących. Oficjalnie jednak handel w okolicach „Kwadratu” już się rozpoczął.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat