Artykuły do tagu: Handel

Gdzie powstaną nowe galerie?
Jesteśmy w ścisłej europejskiej czołówce pod względem powierzchni, jakie przeznaczamy pod budowę galerii handlowych. W byłym województwie piotrkowskim mamy trzy. Teoretycznie.
Kiedy otworzą galerię handlową w Tomaszowie?
Galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim powstanie u zbiegu ulic Warszawskiej i Barlickiego, w miejscu po byłej fabryce włókienniczej.
31.12.2014 02:48
Nie kupuj w sylwestra!
Czy stać nas na mały gest solidarności z pracownikami wielkich sieci handlowych?
Nielegalnie handlowali bronią i amunicją
Kilkaset sztuk amunicji, broń i granaty zatrzymali policjanci wraz z agentami CBŚ. W ręce policji wpadło 13 osób. Przeszukań domów dokonano między innymi w Czarnocinie i Skotnikach.
31.07.2014 14:27
Rusza Miasto Mody
Centrum Targowego Ptak zmienia nazwę na PTAK Fashion City. Nowa marka - Miasto Mody oficjalnie pojawi się 29 sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Mody, podczas których wystawi się ponad trzy tysiące firm z Polski i z zagranicy.
W środę (30 lipca) policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową piotrkowskiej komendy zatrzymali dwie osoby, które sprzedawały narkotyki w centrum miasta.
Metamfetamina i marihuana zamiast odświeżaczy do toalet
Nawet 10 lat więzienia grozi 22-latce, która w centrum Piotrkowa sprzedawała środki psychoaktywne pod przykrywką odświeżaczy do toalet.
 Starowarszawska: Sprzedawcy boją się, że zbankrutują
Przedsiębiorcy z ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie, gdzie właśnie rozpoczął się remont, boją się, że nie przetrwają prac. Remont utrudni komunikację, a tym samym obniży obroty firm zlokalizowanych wzdłuż ulicy. W tej sprawie do redakcji Strefy FM zadzwonił jeden z przedsiębiorców.
13 zatrzymanych przez ABW przesłuchano w piotrkowskiej prokuraturze
13 osób zatrzymali funkcjonariusze ABW w związku z nielegalnym handlem paliwem. Zatrzymani zostali już przesłuchani przez piotrkowskich prokuratorów. Straty jakie poniósł Skarb Państwa szacuje się na minimum 37 milionów złotych.
Handlował tytoniem przy Dmowskiego
Piotrkowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją ustalili, że 18-letni mieszkaniec Łodzi handluje tytoniem bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, przepadek towaru i kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat