Artykuły do tagu: Handel

Nielegalnie handlowali bronią i amunicją
Kilkaset sztuk amunicji, broń i granaty zatrzymali policjanci wraz z agentami CBŚ. W ręce policji wpadło 13 osób. Przeszukań domów dokonano między innymi w Czarnocinie i Skotnikach.
31.07.2014 14:27
Rusza Miasto Mody
Centrum Targowego Ptak zmienia nazwę na PTAK Fashion City. Nowa marka - Miasto Mody oficjalnie pojawi się 29 sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Mody, podczas których wystawi się ponad trzy tysiące firm z Polski i z zagranicy.
W środę (30 lipca) policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową piotrkowskiej komendy zatrzymali dwie osoby, które sprzedawały narkotyki w centrum miasta.
Metamfetamina i marihuana zamiast odświeżaczy do toalet
Nawet 10 lat więzienia grozi 22-latce, która w centrum Piotrkowa sprzedawała środki psychoaktywne pod przykrywką odświeżaczy do toalet.
 Starowarszawska: Sprzedawcy boją się, że zbankrutują
Przedsiębiorcy z ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie, gdzie właśnie rozpoczął się remont, boją się, że nie przetrwają prac. Remont utrudni komunikację, a tym samym obniży obroty firm zlokalizowanych wzdłuż ulicy. W tej sprawie do redakcji Strefy FM zadzwonił jeden z przedsiębiorców.
13 zatrzymanych przez ABW przesłuchano w piotrkowskiej prokuraturze
13 osób zatrzymali funkcjonariusze ABW w związku z nielegalnym handlem paliwem. Zatrzymani zostali już przesłuchani przez piotrkowskich prokuratorów. Straty jakie poniósł Skarb Państwa szacuje się na minimum 37 milionów złotych.
Handlował tytoniem przy Dmowskiego
Piotrkowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją ustalili, że 18-letni mieszkaniec Łodzi handluje tytoniem bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, przepadek towaru i kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Wrócił handel pod „Kwadratem”
Sprzedających jest na razie niewielu, podobnie jak kupujących. Oficjalnie jednak handel w okolicach „Kwadratu” już się rozpoczął.
Dwa stanowiska do handlowania jeszcze wolne
W piątek odbył się przetarg na dzierżawę 7 miejsc do handlu przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Wyłoniono pięciu dzierżawców. Dwa miejsca są jeszcze do wzięcia.
Wróci legalny handel warzywami przy kwadracie
Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg nieograniczony na dzierżawę siedmiu miejsc przy ulicy Belzackiej z przeznaczeniem na handel.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat