Artykuły do tagu: Handel

13 zatrzymanych przez ABW przesłuchano w piotrkowskiej prokuraturze
13 osób zatrzymali funkcjonariusze ABW w związku z nielegalnym handlem paliwem. Zatrzymani zostali już przesłuchani przez piotrkowskich prokuratorów. Straty jakie poniósł Skarb Państwa szacuje się na minimum 37 milionów złotych.
Handlował tytoniem przy Dmowskiego
Piotrkowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją ustalili, że 18-letni mieszkaniec Łodzi handluje tytoniem bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, przepadek towaru i kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Wrócił handel pod „Kwadratem”
Sprzedających jest na razie niewielu, podobnie jak kupujących. Oficjalnie jednak handel w okolicach „Kwadratu” już się rozpoczął.
Dwa stanowiska do handlowania jeszcze wolne
W piątek odbył się przetarg na dzierżawę 7 miejsc do handlu przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Wyłoniono pięciu dzierżawców. Dwa miejsca są jeszcze do wzięcia.
Wróci legalny handel warzywami przy kwadracie
Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg nieograniczony na dzierżawę siedmiu miejsc przy ulicy Belzackiej z przeznaczeniem na handel.
Piotrków: Zatrzymali 7 osób za handel narkotykami
Policjanci przejęli prawie 3 kilogramy marihuany, 100 gram amfetaminy, niewielkie ilości haszyszu oraz szereg innych rzeczy mających związek z działalnością przestępczą.
20 lokali do wynajęcia na dworcu PKP
20 lokali do wynajęcia znajduje się w wyremontowanym kompleksie dworca kolejowego w Piotrkowie. Ich powierzchnia kształtuje się od 3 do 172 m kw. W tym największym PKP jako najemcę widziałby odział banku.
Już wkrótce, prawdopodobnie na Dni Piotrkowa, w Rynku Trybunalskim i przyległych uliczkach stanie 10 drewnianych domków. W nich kupcy będą sprzedawać swoje wyroby podczas jarmarków i kiermaszów.
Handel na Belzackiej w okolicy kwadratu będzie legalny? Siedem miejsc na okres pięciu lat chce wydzierżawić miasto Piotrków kupcom, którzy sprzedawali owoce i warzywa przy kwadracie, na terenie gdzie było to zabronione. Stosowny projekt uchwały jest już przygotowany - mówi Agnieszka Kosela -kierownik referatu nieruchomości w piotrkowskim magistracie.
Sprzedawał koszulki z podrobionym logo EURO
16 marca policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie sprawdzili targowiska na terenie naszego powiatu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat