Artykuły do tagu: Handel

24.10.2011 08:57
Słowackiego umiera?
Skansen i pustynia, a przy tym same banki i ani jednego sklepu spożywczego. Nawet nie ma komu ulotki wręczyć - mniej więcej takie zdanie o tętniącej niegdyś życiem reprezentacyjnej ulicy miasta - ul. Słowackiego...
Nowy obiekt handlowy pod znakiem zapytania
Mieli budować razem, ale część się wycofała. Teraz jedni blokują drugich. - Chcieliśmy rozpocząć budowę, ale...
Policjanci pomogli w rozbiciu grupy narkotykowej
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego KGP wraz z piotrkowskimi policjantami rozbili szesnastoosobową grupę osób zajmujących się wprowadzaniem do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych. Przestępcy działali od 2007 do 2010 roku na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.
Policjanci zatrzymali 24-letnią Bułgarkę sprzedającą koszulki z podrobionymi znakami markowych firm.
60-letniego Włocha, który handlował podrobionymi elektronarzędziami przed jednym z piotrkowskich marketów zatrzymali funkcjonariusze do walki z przestępczością gospodarczą komendy miejskiej policji w Piotrkowie.
Ministerstwo Rolnictwa zdecydowało, że w każdym mieście powiatowym ma powstać nowoczesne targowisko. Okoliczni rolnicy (bez pośredników) mogliby tam szukać zbytu, a i mieszkańcy miast byliby zadowoleni, bo zakup świeżych, ekologicznych warzyw i owoców byłby znacznie prostszy. Z Unii Europejskiej na inwestycję można pozyskać niemało, bo aż milion złotych.
Piotrków: Zatrzymano handlarzy podróbkami
Piotrkowscy policjanci zabezpieczyli odzież z zastrzeżonymi znakami towarowymi i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy próbowali przekupić policjantów.
Areszt w Piotrkowie - nowa galeria handlowa
Nowa galeria handlowo-usługowa będzie nazywać się „Areszt”. Nazwa była oczywista - mówi Michał Obarzanowski, członek zarządu spółki Areszt Piotrków.
Region: Wzrastają ceny warzyw i owoców
Najpierw powódź, teraz susza. Mniejsze zbiory powodują, że wzrastają ceny m.in. warzyw i owoców.
Piotrków: Handlowali podróbkami na targowisku
Piotrkowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Łodzi skontrolowali targowisko mieszczące się przy ulicy Dmowskiego, gdzie jak wcześniej ustalili może dochodzić do łamania prawa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat