Artykuły do tagu: Handel

Wrócił handel pod „Kwadratem”
Sprzedających jest na razie niewielu, podobnie jak kupujących. Oficjalnie jednak handel w okolicach „Kwadratu” już się rozpoczął.
Dwa stanowiska do handlowania jeszcze wolne
W piątek odbył się przetarg na dzierżawę 7 miejsc do handlu przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Wyłoniono pięciu dzierżawców. Dwa miejsca są jeszcze do wzięcia.
Wróci legalny handel warzywami przy kwadracie
Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg nieograniczony na dzierżawę siedmiu miejsc przy ulicy Belzackiej z przeznaczeniem na handel.
Piotrków: Zatrzymali 7 osób za handel narkotykami
Policjanci przejęli prawie 3 kilogramy marihuany, 100 gram amfetaminy, niewielkie ilości haszyszu oraz szereg innych rzeczy mających związek z działalnością przestępczą.
20 lokali do wynajęcia na dworcu PKP
20 lokali do wynajęcia znajduje się w wyremontowanym kompleksie dworca kolejowego w Piotrkowie. Ich powierzchnia kształtuje się od 3 do 172 m kw. W tym największym PKP jako najemcę widziałby odział banku.
Już wkrótce, prawdopodobnie na Dni Piotrkowa, w Rynku Trybunalskim i przyległych uliczkach stanie 10 drewnianych domków. W nich kupcy będą sprzedawać swoje wyroby podczas jarmarków i kiermaszów.
Handel na Belzackiej w okolicy kwadratu będzie legalny? Siedem miejsc na okres pięciu lat chce wydzierżawić miasto Piotrków kupcom, którzy sprzedawali owoce i warzywa przy kwadracie, na terenie gdzie było to zabronione. Stosowny projekt uchwały jest już przygotowany - mówi Agnieszka Kosela -kierownik referatu nieruchomości w piotrkowskim magistracie.
Sprzedawał koszulki z podrobionym logo EURO
16 marca policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie sprawdzili targowiska na terenie naszego powiatu.
Piotrków: Na “Balcerku” handel jakoś idzie
Kupcy spod “Kwadratu” nie chcą się tam przenieść, twierdząc, że na „Balcerku” nie ma w ogóle handlu. Ci, którzy tam sprzedają, mają inne zdanie. Przeważają jednak opinie, że targowisko to jest jednym wielkim niewypałem - ani kupców, ani kupujących. Co o piotrkowskim targowisku przy ul. Modrzewskiego myślą kupcy (ci, którzy tam są, oraz ci, którym proponuje się przeprowadzkę) oraz Urząd Miasta?
Pan z owocami, starsza pani z kwiatkami albo z jagodami – to widok pod sklepami na chodniku wzdłuż ulicy Słowackiego w Piotrkowie, i nie tylko. Już niebawem handel na chodnikach i wzdłuż ulic będzie trudniejszy. Wejdzie bowiem w życie nowelizacja kodeksu wykroczeń, która strażnikom miejskim i policjantom da uprawnienia do wystawiania mandatów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat