Artykuły do tagu: Handel

Będą remontować Cmentarną. Co z handlującymi?
Kwestią kilku tygodni jest rozpoczęcie remontu pierwszego odcinka ulicy Cmentarnej w Piotrkowie. Tegoroczne prace obejmą odcinek od Wojska Polskiego do mostu na Strawie. Na czas remontu swoje stanowiska najpewniej będą musieli opuścić handlarze. Nie powinno to stanowić problemu dla handlujących zniczami, wiązankami i kwiatami na straganach. Gorzej jest w przypadku stacjonarnych budek, których nie da się przenieść.
Galerię Tomaszów otworzą w październiku
Wszystko wskazuje na to, że już w październiku tomaszowianie będą mogli zrobić zakupy w Galerii Tomaszów. Budowę rozpoczęto kilka miesięcy temu, a we wtorek wmurowano kamień węgielny. Tomasza Szewczyka, dyrektora regionalnego grupy Acteuum, która jest jednym z realizatorów tego obiektu, zapytaliśmy o to, ilu najemców już się zgłosiło.
Uwaga, sezon na wyprzedaże rozpoczęty!
Zaczęły się wyprzedaże. Ceny mocno spadają. Andrzej Sadowski z Centrum Adama Smitha przekonuje, że sprzedawcom i tak to się opłaca.
Nowa mini galeria handlowa w Piotrkowie
Wciąż rosnąca liczba Biedronek (i innych dyskontów) w mieście daje jej się we znaki, Spółdzielnia Społem jednak nadal mocno się trzyma, czego dowodem planowane inwestycje. I to nie byle jakie, bowiem przy Al. Armii Krajowej ma powstać mała galeria handlowa. Inwestycje nie ominą również Sezamu.
Chcesz jechać do pracy? Przyjdź na spotkanie z holenderską policją
Holenderscy policjanci będą opowiadać m.in. o handlu ludźmi. To wszystko 20 listopada podczas spotkania „Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa, praca w Holandii", które odbędzie się w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie.
Posiadał 12 kilogramów nielegalnego tytoniu
W sobotę (14 marca) rano policjanci z piotrkowskiej komendy, podczas działań na terenie jednego z bazarów, zatrzymali 35-latka, który sprzedawał tytoń bez polskich znaków akcyzy skarbowej.
Market NOMI znika z Piotrkowa
Market budowlany NOMI w Centrum Handlowym Echo w Piotrkowie wkrótce zostanie zlikwidowany.
Gdzie powstaną nowe galerie?
Jesteśmy w ścisłej europejskiej czołówce pod względem powierzchni, jakie przeznaczamy pod budowę galerii handlowych. W byłym województwie piotrkowskim mamy trzy. Teoretycznie.
Kiedy otworzą galerię handlową w Tomaszowie?
Galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim powstanie u zbiegu ulic Warszawskiej i Barlickiego, w miejscu po byłej fabryce włókienniczej.
31.12.2014 02:48
Nie kupuj w sylwestra!
Czy stać nas na mały gest solidarności z pracownikami wielkich sieci handlowych?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat