Artykuły do tagu: Handel

Piotrków: Zatrzymali 7 osób za handel narkotykami
Policjanci przejęli prawie 3 kilogramy marihuany, 100 gram amfetaminy, niewielkie ilości haszyszu oraz szereg innych rzeczy mających związek z działalnością przestępczą.
20 lokali do wynajęcia na dworcu PKP
20 lokali do wynajęcia znajduje się w wyremontowanym kompleksie dworca kolejowego w Piotrkowie. Ich powierzchnia kształtuje się od 3 do 172 m kw. W tym największym PKP jako najemcę widziałby odział banku.
Już wkrótce, prawdopodobnie na Dni Piotrkowa, w Rynku Trybunalskim i przyległych uliczkach stanie 10 drewnianych domków. W nich kupcy będą sprzedawać swoje wyroby podczas jarmarków i kiermaszów.
Handel na Belzackiej w okolicy kwadratu będzie legalny? Siedem miejsc na okres pięciu lat chce wydzierżawić miasto Piotrków kupcom, którzy sprzedawali owoce i warzywa przy kwadracie, na terenie gdzie było to zabronione. Stosowny projekt uchwały jest już przygotowany - mówi Agnieszka Kosela -kierownik referatu nieruchomości w piotrkowskim magistracie.
Sprzedawał koszulki z podrobionym logo EURO
16 marca policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie sprawdzili targowiska na terenie naszego powiatu.
Piotrków: Na “Balcerku” handel jakoś idzie
Kupcy spod “Kwadratu” nie chcą się tam przenieść, twierdząc, że na „Balcerku” nie ma w ogóle handlu. Ci, którzy tam sprzedają, mają inne zdanie. Przeważają jednak opinie, że targowisko to jest jednym wielkim niewypałem - ani kupców, ani kupujących. Co o piotrkowskim targowisku przy ul. Modrzewskiego myślą kupcy (ci, którzy tam są, oraz ci, którym proponuje się przeprowadzkę) oraz Urząd Miasta?
Pan z owocami, starsza pani z kwiatkami albo z jagodami – to widok pod sklepami na chodniku wzdłuż ulicy Słowackiego w Piotrkowie, i nie tylko. Już niebawem handel na chodnikach i wzdłuż ulic będzie trudniejszy. Wejdzie bowiem w życie nowelizacja kodeksu wykroczeń, która strażnikom miejskim i policjantom da uprawnienia do wystawiania mandatów.
24.10.2011 08:57
Słowackiego umiera?
Skansen i pustynia, a przy tym same banki i ani jednego sklepu spożywczego. Nawet nie ma komu ulotki wręczyć - mniej więcej takie zdanie o tętniącej niegdyś życiem reprezentacyjnej ulicy miasta - ul. Słowackiego...
Nowy obiekt handlowy pod znakiem zapytania
Mieli budować razem, ale część się wycofała. Teraz jedni blokują drugich. - Chcieliśmy rozpocząć budowę, ale...
Policjanci pomogli w rozbiciu grupy narkotykowej
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego KGP wraz z piotrkowskimi policjantami rozbili szesnastoosobową grupę osób zajmujących się wprowadzaniem do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych. Przestępcy działali od 2007 do 2010 roku na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat