Zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów na podium w Opolu

ePiotrkow Środa, 18 grudnia 20190 1463
W Niepublicznej Szkole Baletowej Szkole Sztuki Tańca RAMADA w Opolu odbyły się kilka dni temu Międzynarodowe Artystyczne Mistrzostwa Aerial Hoop CRAZY HOOP 2019, podczas których wspaniale spisali się zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów.

Ładuję galerię...

Celem zawodów była popularyzacja dyscypliny i ukazanie artystycznego wyrazu gimnastyki na kole. Przy ocenie liczyła się kreatywność zawodnika i artyzm - artystyczna i emocjonalna interpretacja, oryginalność, płynność, choreografia na scenie, strój, fryzura, makijaż, ogólny wyraz artystyczny, przekaz, historia, rekwizyty, oryginalność. Występy oceniali: Michał Derlicki - aktor, kaskader, akrobata powietrzny, były reprezentant kadry narodowej Wushu, aktor/artysta Teatru Studio Buffo w Warszawie, Audition Cast Member dla Cirque du Soleil, solista na pasach w Holiday on Ice " TIME" - 2016/17 finalista w Cyrkulacje w 2018 r., General Manger w Nashi Art; Jacek Marks - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, jako zawodnik był między innymi 9-krotnym Mistrzem Polski oraz v-ce Mistrzem Europy w akrobatyce sportowej, od 1999 roku występuje również z powodzeniem na scenie, biorąc udział w różnorodnych produkcjach artystycznych na całym świecie; Jadwiga Krowiak - dyplomowany tancerz, choreograf, Mistrzyni Świata w akrobatyce powietrznej na szarfie w Castalleto sopra Ticino we Włoszech.

Na mistrzostwach wspaniale spisali się zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów.

 

Na podium stanęli:

I miejsce w kategorii 6 - 9 lat (266 pkt) - GABRIELA SZTAJNERT

III miejsce w kategorii 10 - 13 lat profesjonaliści (280 pkt) - MIKOŁAJ BIAŁASIŃSKI

I miejsce w kategorii duety - NATALIA WOŹNIAKOWSKA I KINGA MAJCHROWSKA

II miejsce w kategorii duety (252 pkt) - OLIWIA KONDRACIUK I JULIA OMONKOWSKA

III miejsce w kategorii duety (251 pkt) - ALICJA WIŚNIEWSKA I MICHALINA STRZELCZYK

 

Nagrodę za „najlepszy art” otrzymały Natalia Woźniakowska i Kinga Majchrowska. Zawodników przygotowała Ewa Wiśniewska.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat