ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wiadomości o FXGM w 2020 roku

Piątek, 21 lutego 2020 1159
Zmienny rynek Forex wymusza na inwestorach błyskawiczne decyzje. Samodzielny handel i generowanie zysków to trudne zadanie nawet dla doświadczonych inwestorów. W 2020 roku warto poszukać profesjonalnego dostawcy usług brokerskich. Dzięki temu zapewnisz sobie większą skuteczność oraz ochronę na niestabilnym rynku finansowym. Obecnie wybór dostawców jest bardzo duży. Sprawdziliśmy jak wygląda aktualna oferta FXGM - jednej z najlepszych firm na rynku.

Co wyróżnia FXGM w 2020 roku?

Profesjonalna platforma

Okazuje się, że FXGM cały czas pracuje nad udoskonalaniem swoich usług oraz zaspokajaniem potrzeb traderów. Platforma WebPROfit pozwala na profesjonalny trading, a jednocześnie pozostaje intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Każdego dnia otrzymujesz bieżący kalendarz ekonomiczny i najważniejsze informacje bezpośrednio na swój telefon. FXGM dba o to, żebyś otrzymał dane jako pierwszy i podjął najlepszą decyzję dla swojej strategii.

 

Jeśli chcesz korzystać z platformy, nie potrzebujesz specjalnego oprogramowania. Wystarczy Ci komputer i dostęp do internetu. Handel walutami, towarami oraz kontraktami CFD nigdy nie był tak prosty! Jeśli chcesz działać jeszcze szybciej, zainstaluj aplikację Mobile PROfit na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu edytujesz pozycje oraz utworzysz zlecenia będąc w biegu. Nie obawiaj się, że coś Cię ominie. Wersja mobilna dostarcza bieżących danych, analiz i wykresów. Dzięki FXGM znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do handlu, w jednym miejscu.

 

Bezpieczeństwo: FXGM i KNF

W marcu ubiegłego roku pojawiły się informacje, że KNF umieściła FXGM na liście alertów. Pogłoski mówiły, że firma może nie działać legalnie. Postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie. Okazuje się, że wszystkie nieścisłości zostały już wyjaśnione, a broker prowadzi legalną, bezpieczną działalność.

 

Broker dba o sprawy swoich klientów i zapewnia im najwyższą ochronę. Twój depozyt trafi na oddzielne zabezpieczone konto. Środki inwestorów nie łączą się z funduszami brokera. FXGM należy do Funduszu Kompensacyjnego, co oznacza, że jego klienci są zabezpieczeni na wypadek niespełnienia warunków umowy. Jeśli z jakiś powodów broker stanie się niewypłacalny, masz prawo ubiegać się o odszkodowanie.

 

FXGM zadbał, aby cały zespół został odpowiednio przeszkolony. Firma przestrzega przepisów prawa i najlepszych praktyk biznesowych. Nie musisz obawiać się, że Twoje poufne dane zostaną udostępnione osobom trzecim.

 

Profesjonalne narzędzia handlowe

Wspomnieliśmy już, że jako użytkownik platformy FXGM, codziennie otrzymujesz najnowsze wiadomości i analizy. To jednak nie wszystko, co oferuje broker. Każdy nowy klient może liczyć na darmowego ebooka, trening, usługę Trading Insider oraz Trading jednego kliknięcia. Dodatkowo broker zapewnia pomoc Osobistego Managera Konta. Jeśli otworzysz konto Srebrne, uzyskasz dostęp również do Trading Central - funkcji, która dostarcza precyzyjne dane i analizy dla Twojej strategii inwestycyjnej. Każdy nowy użytkownik może korzystać Akademii Handlu oraz środowiska demo. 10 chronionych transakcji pozwoli Ci poznać działanie platformy oraz przetestować własne umiejętności bez ponoszenia ryzyka.

 

FXGM od lat wspiera również klientów profesjonalnych. Jeśli posiadasz duże doświadczenie w handlu i chciałbyś korzystać z wyższej dźwigni i atrakcyjnych promocji, koniecznie skontaktuj się z brokerem. FXGM pomoże Ci w wyborze rozwiązania, które spełni Twoje potrzeby.

Obsługa klienta

Każdy inwestor wie, że udana współpraca z brokerem to klucz do sukcesów w inwestycjach. Sprawdziliśmy, jak wygląda kontakt z działem obsługi klienta FXGM. Okazuje się, że użytkownicy mają do wyboru drogę telefoniczną i mailową. Mogą również wysyłać wiadomości za pośrednictwem aplikacji WhatsApp lub formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie. Niezależnie od problemu, każdy trader może liczyć na sprawną, profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonych doradców.

 

Depozyty i wypłaty

Większość osób, które korzystają z usług brokerskich boryka się z problemami odnośnie wypłat i depozytów. FXGM dołożył wszelkich starań, aby usprawnić te procesy. Jeśli chcesz dokonać wpłaty na swoje konto, teraz masz do wyboru kilka nowych opcji. Oprócz tradycyjnego przelewu, czy karty płatniczej, możesz skorzystać z PayPal, Neteller, czy Skrill.

 

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z konta, wystarczy, że utworzysz zlecenie za pośrednictwem platformy. Pamiętaj, że środki trafią do Ciebie tą samą drogą, co przelana wcześniej płatność. Zespół FXGM przetwarza zlecenia już pierwszego dnia roboczego. W zależności od wybranej metody, fundusze trafią do Ciebie w przeciągu kilku godzin do kilku dni. Ewentualne opóźnienia najczęściej wynikają z procedur bankowych. Opinie użytkowników Okazuje się, że w 2020 roku pojawia się coraz więcej pozytywnych recenzji na temat FXGM. To jednoznacznie pokazuje, że grono zadowolonych użytkowników rośnie. Broker dba o reputację i podejmuje wyłącznie odpowiedzialne decyzje biznesowe. Sposób zarządzania spółki, jej integralność oraz profesjonalizm sprawiają, że FXGM pozostaje liderem w branży.


Zainteresował temat?

2

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat