Rozliczenie elektroniczne szybsze i korzystniejsze

Strefa FM Poniedziałek, 27 marca 20171 2424
Na terenie podległym piotrkowskiemu urzędowi skarbowemu rozliczyła się już ponad połowa podatników. - Większość z nich rozliczyła się elektronicznie, co jest zdecydowanie korzystniejsze, szczególnie, jeśli ktoś liczy na zwrot podatku z tytułu ulgi na dzieci - mówił na antenie radia Strefa FM Kamil Łyszkowski, naczelnik piotrkowskiej "skarbówki".

- Zeznanie elektroniczne jesteśmy w stanie przypisać i sprawdzić w całości w ciągu dwóch dni. Na dziś wpłynęło ich około 15000, z czego 14000 jest "przyklepanych" i czeka w rachunkowości, a ponadto "puściliśmy" już 10000 zwrotów podatku. Jeśli chodzi o zeznania papierowe, wpłynęło ich około 10000. Zakończyliśmy obróbkę 2000 z nich, a wysłaliśmy zwrotów wysłaliśmy 200 lub 300 - tłumaczył naczelnik. 

 

To oznacza, że im szybciej rozliczymy się elektronicznie, tym szybciej możemy otrzymać zwrot podatku. Więcej szczegółów na temat rozliczeń elektronicznych znaleźć można na stronie portalpodatkowy.mf.gov.pl. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

assa ~assa (Gość)27.03.2017 11:53

Guzik prawda!Wystarczy ,że złoży się na początku stycznia ,kiedy to jeszcze mają mało zeznań i kasa wpływa nawet po tyg.
Tak było u mnie. I to nie jeden raz.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat