Recydywista pobił i próbował okraść Hiszpana

PolicjaTomaszów Środa, 23 września 20204 2239
Policja zatrzymała 36-latka, który na terenie gminy Rzeczyca napadł na obcokrajowca. Bił swoją ofiarę po twarzy i przyduszał. Napastnikowi grozi teraz nawet 12 lat więzienia, musi jednak liczyć się z z jeszcze większą karą, przestępstwa dopuścił się bowiem w warunkach recydywy.
fot. KPP Tomaszów Maz.

Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego obywatela Hiszpanii i świadków, znany im z widzenia mężczyzna podszedł do pokrzywdzonego i zaczął go bić pięściami po twarzy i przyduszać. Następnie usiłował zdjąć z jego ręki zegarek i wyciągnąć z kieszeni spodni telefon komórkowy. Widząca to zajście kobieta zaczęła krzyczeć, co spłoszyło napastnika. Wezwani na miejsce policjanci z komisariatu w Czerniewicach wytypowali  osobę, która mogła dopuścić się napaści. Podejrzewanego mężczyzny nie było w miejscu zamieszkania, jednak policjantom udało się ustalić, gdzie przebywa i zatrzymać 36-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego. W chwili spotkania z funkcjonariuszami miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

 

Po wytrzeźwieniu 36-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowania dokonania rozboju, za co grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Musi jednak liczyć się z jej podwyższeniem, bowiem przestępstwa dopuścił się w warunkach tzw. recydywy. 22 września policjanci na wniosek prokuratora rejonowego doprowadzili 36-latka do sądu, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt na najbliższe 3 miesiące.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.09.2020 16:17

Bardzo dobrze! Swój chłop, prawilny, nie lewak! Matka mu teraz rosołek ciepły do kicia przyniesie i ptysie na deser

10


gość ~gość (Gość)23.09.2020 09:19

Niech wszyscy się widzą jakim narodem jesteśmy. Wstyd za granicą się przyznawać że jest się z Polski

58


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat