Piotrkowianka wygrała Wojewódzki Konkurs Malarski

Strefa FM Niedziela, 22 grudnia 20192 2780
Elżbieta Wiśniewska z Piotrkowa wygrała Wojewódzki Konkurs Malarski pn. 100-lecie Województwa Łódzkiego w kategorii "Open".

Ładuję galerię...

Laureatka od 2016 roku jest uczestniczką zajęć plastycznych realizowanych w ramach tzw. "Otwartej Pracowni", działającej przy galerii ODA w Piotrkowie.

 

Konkurs adresowany był do mieszkańców z województwa łódzkiego - Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: młodzieżowa (15-19 lat) i open: bez względu na wiek. Każdy z uczestników mógł zgłosić do konkursu maksymalnie jedną pracę wykonaną na podobraziu malarskim i stworzoną w technice tempery, akrylu lub farby olejnej (dopuszczone jest łączenie technik). Celem konkursu było uczczenie 100. rocznicy powstania województwa, przedstawienie jego piękna, architektury, przyrody, walorów turystycznych czy mieszkańców - informują pracownicy Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie.

 

Organizatorem konkursu był Łódzki Dom Kultury.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.12.2019 16:07

Gratuluję!!! Piękna praca

10


mag ~mag (Gość)22.12.2019 23:08

Gratulacje!!!!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat