„Listy do Małego Księcia” - promocja książki w piotrkowskiej mediatece

ePiotrkow Poniedziałek, 16 grudnia 20190 1061
Promocja książki Barbary Gajewskiej i Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz „Listy do Małego Księcia” odbędzie się w środę 18 grudnia w piotrkowskiej mediatece.

Agnieszka Illinicz-Kiełkiewicz to artystka pochodząca z Kresów Wschodnich. Z Piotrkowem związana nieprzerwanie od czasów swojego dzieciństwa. Autorka książek, wieloletni pedagog. Jej dorobek plastyczny obejmuje malarstwo w technice oleju, gwaszu, pasteli, ekoliny, tkaninę artystyczną i unikatową, rysunek, grafikę wydawniczą (ilustracja książkowa, pocztówka artystyczna, grafika prasowa). Techniką najbliższą sercu artystki jest jednak collage i rysunek.

 

Barbara Gajewska to autorka pochodząca z Żarnowa, od lat związana z Piotrkowem. Jest emerytowaną nauczycielką języka polskiego. Od wielu lat pisze wiersze liryczne, a także prozę poetycką. Swoje utwory publikowała w różnych czasopismach. Jest laureatką kilku ogólnopolskich konkursów literackich.

 

Promocja książki odbędzie się w auli Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3. Wstęp wolny. 

 

 

 

 

(materiały: MBP Piotrków) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat