ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak możemy dorobić sobie do domowego budżetu?

Środa, 24 czerwca 2020 1645
Każdy w Polsce naturalnie chce zarabiać więcej, w końcu zarobki w naszym kraju nie są zbyt wysokie. Istnieje kilka ciekawych sposobów na to, aby jednocześnie zarobić – i się zbyt dużo nie narobić. My dziś opowiemy wam o jednym z nich – mianowicie o zakładach bukmacherskich. Wiele osób w tym momencie się zapewne oburzy, jednakże przeczytanie artykułu nic was nie kosztuje, a to co zrobicie po tym, to już wasz wybór. Jak więc dorobić sobie do domowego budżetu przy pomocy zakładów online?
fot. pixabay.com / jarmoluk

Ile możemy na tym zarobić?

 

To pytanie jest prawdopodobnie pierwszym, jakie zadaje każdy, kto myśli o rozpoczęciu typowania zakładów. Jest to zrozumiałe, ponieważ gra u bukmacherów wiąże się przede wszystkim z zarabianiem pieniędzy. Najpierw wybieramy interesujący nas mecz, potem analizujemy typy bukmacherskie na to wydarzenie, a następnie obstawiamy zakład. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko utraty zainwestowanej kwoty, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest pogrubienie swojego portfela. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą wybrane zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy kolejnym zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy.

 

Czy oprócz dodatkowego zarobku – może to nam przynieść szczęście?

 

Pieniądze z zakładów wzbudzają w ludziach ogromne emocje, jedni uważają, że nie przynoszą one szczęścia, zaś inni starają się robić wszystko, aby mieć ich najwięcej. Relacja pomiędzy ilością posiadanych pieniędzy a poziomem odczuwanego szczęścia stała się, co zabawne, nawet przedmiotem licznych rozmów, z których wyłoniła się nauka zwana ekonomią. Wyniki badań ekonomistów wskazują na to, że pieniądze dają szczęście, ale tylko do pewnego momentu. Oznacza to, że do szczęścia potrzebna jest nam taka suma pieniędzy, która pozwoli zaspokoić nasze podstawowe potrzeby, czyli po prostu mówiąc, dla człowieka, któremu trudno wiązać koniec z końcem, otrzymanie kilku tysięcy złotych może być wyjątkowo uszczęśliwiające, podczas gdy kolejny miliard na koncie bilionera nie wpłynie na to, jaki jest jego poziom szczęścia. Wystarczy popatrzeć na bukmacherów. W Polsce duża część naszego społeczeństwa osiąga dość niskie przychody, a rzadko komu starcza pieniędzy, aby prowadzić w Polsce ponadprzeciętne życie, dlatego też w naszym kraju ludzie tak często widzą swoje szczęście w pieniądzach. Co jest niestety dość smutne, ponieważ nasi sąsiedzi, mimo że niekoniecznie zarabiają o wiele więcej od nas, potrafią cieszyć się życiem mimo niskich zarobków.

 

Poznawanie nowych osób

 

Warto również dołączyć do grup bukmacherskich na forach internetowych, które są środowiskami bardziej zamkniętymi, gdzie poszczególni członkowie bardziej sobie ufają i dzielą się swoimi przemyśleniami. Fora w Internecie zazwyczaj przyciągają także bardziej wtajemniczonych graczy, którzy mają doświadczenie i wiedzą jak obstawiać mecze i czerpać z tego zysk. Nie obstawiaj meczów o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy.

 

Najważniejszą radą jest jednak to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca. Bywa tak, że typowanie najlepszych meczów w piłce nożnej jest po prostu zbyt ryzykowne. W takich meczach wszystko może się wydarzyć i przez to są one bardzo nieprzewidywalne.

 

Wielu profesjonalnych graczy skupia się na niższych meczach ligowych i np. wybiera drużynę, której wyniki są łatwiejsze do przewidzenia ponieważ, na przykład, otrzymała nowego sponsora i na skutek zakupu nowych piłkarzy gra lepiej lub ma nowego trenera. Taka drużyna może przez dłuższy czas strzelać więcej bramek w rozgrywkach i przynosić korzyści typujących jej wyniki graczom.

 

 

Zakłady nie są dla marzycieli

 

Zanim zaczniemy typować, to musimy zejść na ziemię, z racji tego że nikt nam nie da milionów za obstawienie kursu za 5 zł (prawdopodobieństwo żeby to się stało jest tak niskie jak to, że zaraz na ziemię spadnie asteroida która ją zniszczy – no ale teoretycznie jest możliwe, wystarczy spojrzeć na zakłady ako). Żeby zarobić dużą kasę u bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy. Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych graczy za spore sumy, właśnie dlatego żeby nie pozwalali na wygraną innym. Jeśli nie stąpamy twardo po ziemi, i wydaje nam się, że lekką ręką i bez żadnego przyłożenia się do sprawy wygramy sporo pieniędzy, to radzimy się już obudzić.


Zainteresował temat?

0

4


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat