Harcerze przekazali nam betlejemskie światełko pokoju

Strefa FM Poniedziałek, 23 grudnia 20194 2117
Betlejemskie światełko pokoju trafiło do redakcji Strefy FM Piotrków i epiotrkow.pl. Podarowali nam je piotrkowscy harcerze, którzy odwiedzili w poniedziałek siedzibę radia i portalu.

Harcerze w akcji przekazywania betlejemskiego światełka pokoju uczestniczą co roku. - Odbieramy je w Zakopanem i później trafia ono do różnych miast, a następnie do instytucji. Chcemy Państwu życzyć wszystkiego najlepszego na święta i na Nowy Rok - mówiła drużynowa Małgorzata Rajkowska z 9. Szczepu Harcerskiego "FLO" z Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Betlejemskie światełko w imieniu obu redakcji odebrał Artur Wolski, zastępca red. naczelnego.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.12.2019 21:43

Ja zgaszę

20


gość ~gość (Gość)23.12.2019 17:32

A gdzie takie światełko można znaleźć. Chciała bym odpalić na swoją świecę na wigilijny stół

10


gość ~gość (Gość)23.12.2019 16:43

No i gitara. Wesołych Świąt! Ho Ho Ho!

10


Wesołych Świąt ~Wesołych Świąt (Gość)23.12.2019 14:53

Przy okazji tej pięknej tradycji o której czytam, chciałbym i ja życzyć wszystkim pracownikom Redakcji Strefy FM i Wiadomości pięknych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech to światełko, które rozjaśnia ciemność, będzie Waszym zawodowym drogowskazem i przewodnikiem przez cały kolejny nadchodzacy rok.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat