"Gwiazdka dla Szansy"

Strefa FMRegion Sobota, 21 grudnia 20197 6355
Kiermasz świąteczny, licytacje, a na zakończenie występ artystów Polskiej Opery Kameralnej to tylko część atrakcji, które przygotowano w ramach koncertu charytatywnego dla Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie. Mieszkańcy naszego regionu nie zawiedli, przyszli w sobotę do Miejskiego Ośrodka Kultury i hojnie wspierali tę inicjatywę.

Ładuję galerię...

- Budowa "Szansy" to nie jest moje dzieło.  Nie udałoby się bez wsparcia dobrych ludzi. Sobotni koncert również jest przykładem tego, że mieszkańcy regionu chcą nam pomagać. Całą kwotę, którą uda nam się zebrać podczas koncertu  chcemy przeznaczyć na brakujące wyposażenie do sal terapeutycznych - powiedziała Hanna Gural, dyrektor Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie.

 

Koncert charytatywny zorganizowało Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. - To wielka radość, że właśnie w okresie przedświątecznym możemy się spotkać w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie i pomóc innym. Ten koncert to wspólny pomysł, zarówno Starostwa, jak i Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa". Kiedy przyszła do mnie Pani Hanna Gural, rozmawialiśmy o różnych formach wsparcia. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ podopieczni "Szansy" to w większości dzieci z powiatu piotrkowskiego - powiedział Piotr Wojtysiak, starosta powiatu piotrkowskiego. - Święta Bożego Narodzenia to czas wielkiej radości i ludzi dobrej woli jest jeszcze więcej. Myślę, że dzięki temu uda nam się zebrać bardzo dużą kwotą. Największym bogactwem ziemi piotrkowskiej są właśnie mieszkańcy, którzy potrafią dzielić się dobrem. Uważam, że takich inicjatyw charytatywnych powinno być w naszym regionie znacznie więcej - dodaje.

 

Podczas koncertu na scenie pojawili się lokalni artyści, a także przeprowadzono licytacje m.in. na lot małym samolotem, innowacyjny zabieg Rh+ Anais, koszulkę polskiej reprezentacji piłki nożnej z podpisami kadrowiczów czy kolację w Restauracji Miód i Wino na Podklasztorzu. - Podarowałam na licytację kupon na zabieg kosmetyczny. Nie pierwszy raz włączam się w tego typu akcję i uważam, że powinno być ich zdecydowanie więcej. Ludzie chętnie dzielą się dobrem z innymi, jednak w tym pędzie codzienności często o tym zapominają - powiedziała kosmetolog Joanna Kieraś. - Ten koncert to dowód na to, że Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" jest bardzo ważnym miejscem w naszym regionie.

 

 

Koncert charytatywny poprzedzony został kiermaszem świątecznym, na którym pojawili się m.in. panie z Kół Gospodyń Wiejskich z naszego regionu czy piotrkowscy uczniowie. Wszyscy działali w jednym celu - by wspierać piotrkowską "Szansę".

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.12.2019 01:46

Jak widać,frekwencja "nie dopisała"... ????

51


gość ~gość (Gość)23.12.2019 22:05

Do ciekawy. Bo p. Chojniak ma puste kieszenie żeby dzieciom dać. U tego pana to norma.

00


ciekawy ~ciekawy (Gość)21.12.2019 21:41

Dlaczego nie było Chojniaka ani żadnego z jego zastępców?

51


a czy MOK ~a czy MOK (Gość)21.12.2019 19:56

udostępnił sale widowiskową za darmo? czy wzięli jednak kasę?

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat