Chcesz zostać dziennikarzem? Przyjdź do nas na praktyki

ePiotrkow Poniedziałek, 29 maja 20178 3881
Radio Strefa FM, portal epiotrkow.pl i Tydzień Trybunalski wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zapraszają uczniów I klasy o profilu dziennikarskim na praktyki w redakcjach. To wszystko od września 2017 roku.

Kończysz naukę w gimnazjum i zastanawiasz się, co zrobić, aby zostać dziennikarzem? VI Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim zachęca do zapisania się do klasy o profilu dziennikarskim.  

 

Uczniowie tej klasy poznają tajniki przeprowadzania wywiadów, sondaży i pisania tekstów publicystycznych. W programie nauczania przewidziano również warsztaty dziennikarskie, współtworzenie gazetki szkolnej i audycji radiowęzła oraz praktyki w radiu Strefa FM, portalu epiotrkow.pl i TT.

 

Dzięki praktykom w lokalnych mediach uczniowie klasy dziennikarskiej będą mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z warsztatem pracy publicysty, radiowca i youtubera.


Zainteresował temat?

5

4


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tokio ~tokio (Gość)29.05.2017 14:07

Baryła niech przyjdzie.

97


bw ~bw (Gość)20.06.2017 17:12

Pokażcie przydział przedmiotów i ilość godzin. Wtedy zobaczymy o jakim dziennikarstwie jest mowa. Wydaje mi się, że to może być zwykły blef. W najlepszym przypadku zwykła klasa humanistyczna. I w jednym roku jedna wolna godzina wykorzystana jako zajęcia uzupełniające. Ot, chyba całe dziennikarstwo.

00


yoda ~yoda (Gość)02.06.2017 19:40

ścisk zadka was ogarnia desperaci... tylko hejtem się karmicie sami do niczego nie zdolni wszystko krytykować chcecie ...pokażcie na co WAS stać rzucam rękawice :)

22


Witek ~Witek (Gość)29.05.2017 19:19

Tu w tej redakcji niczego sie nie nauczą być dziennikarzem to być o każdej porze dnia i nocy a info ma być na bieżąco z czym na tym portalu jest na bakier często . czasem z NTL-u lub Rmf trzeba się dowiadywać co się w Piotrkowie wydarzyło

123


opser_vator ~opser_vator (Gość)30.05.2017 17:08

Będzie darmowo

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat