07 zgłosił się w Piotrkowie

ePiotrkow Sobota, 30 września 20176 8228
Piątkowy wieczór bez wątpienia należał w klubie „Sejf” do serialu „07 zgłoś się” i odtwórców ról porucznika Borewicza i porucznika Jaszczuka. Bronisław Cieślak i Jerzy Rogalski z trudem mogli przejść przez czekający na nich tłum fanów. Spotkanie z aktorami publiczności umilił koncert piosenek z lat 70. i 80. w wykonaniu zespołu „Dobry Klimat” i pokaz samochodów z okresu PRL-u.

Ładuję galerię...

Piątkowy wieczór, 29 września, upłynął w piotrkowskim klubie „Sejf” pod znakiem serialu „07 zgłoś się” i odtwórców ról porucznika Borewicza i porucznika Jaszczuka. Fani kultowej serii dopisali na zlot. Bronisław Cieślak i Jerzy Rogalski z trudem mogli przejść przez czekający na nich tłum wielbicieli. Każdy chciał mieć pamiątkowe zdjęcie z filmowym Borewiczem, każdy chciał uścisnąć sobie z nim dłoń. Podczas spotkania z aktorami nie zabrakło opowieści i anegdot z planu filmowego, żartów czy historyjek, obrazujących popularność obu filmowych poruczników zarówno wśród widzów serialu, jak i milicji, a później policji. Wywiad z Bronisławem Cieślakiem i Jerzym Rogalskim w klubie „Sejf” poprowadził Artur Wolski.

Ponadto spotkanie z aktorami  publiczności umilił koncert piosenek z lat 70. i 80. w wykonaniu zespołu „Dobry Klimat” i pokaz samochodów z okresu PRL-u. Warto jeszcze dodać, że zlot miłośników serialu odbył się także tego samego dnia w Radomsku. Stamtąd aktorzy wraz z organizatorami zlotu przyjechali na spotkanie z piotrkowskimi fanami.  

 

Organizatorami wydarzenia byli Agencja Informacyjno-Reklamowa ARWO, Miasto Radomsko i Klub "Sejf". 

 

Na rozmowę z filmowymi porucznikami, Borewiczem i Jaszczukiem, czyli Bronisławem Cieślakiem i Jerzym Rogalskim zapraszamy w nadchodzącym tygodniu do radia Strefa FM.

 

Tekst: Agawa

Foto: Agawa i Marcin Kołodziejczyk

 


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

00 7 ~00 7 (Gość)30.09.2017 19:32

Oby nie prowadziła rozmowy Pani Żona !

50


gosciuuu ~gosciuuu (Gość)30.09.2017 13:22

"Fani kultowej serii dopisali na zlot. Bronisław Cieślak i Jerzy Rogalski z trudem mogli przejść przez czekający na nich tłum wielbicieli" no tutaj to delikatna przesada,aż tak dużo osób to nie było.

51


97-300 97-300ranga30.09.2017 14:35

Z psami nie tańczę.

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat