metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)12.11.2017 19:45

Sam pozytek dla panstwa.Mlodziez dobrze sie wyksztalci a jak dorosnie ucieknie do jakiegos normalnego kraju.

64


gość ~gość (Gość)12.11.2017 19:50

I dobrze, przynajmniej nie mają czasu na głupoty.

154


gość ~gość (Gość)12.11.2017 16:56

Nie zdawac prac domowych, zlikwidowac karty nauczyciela proste!

119


gość ~gość (Gość)12.11.2017 20:10

Po 1. To dawniej dzieci nie siedzialy na przerwach z nosem w książce jak tu ktos pisal! Bo co siedza w telefonie i dobrze, niech maja chwile relaksu na przerwie. Szkola szkoła ale tego materiału jest za dużo. A studia sa dla chętnych a podstawówke trzeba skończyć. To sa dzieci one zdarza w życiu jeszcze sie poduczyc. Teraz to jest gonitwa, stres i one na pewno nie beda żyć po 90 lat jak nasi dziadkowie bo ich ze stresu choroby zabija. Wydaje mi sie ze niektórzy co tu pisza te komentarzr to chyba dzieci nia maja. Jak ktos tu twierdzil ze 7 godzin co to jest. Ja pracuje 8 godz. Za biurkiem i mam w piatek dość!tylko pojde do domu i nie musze nic robic. Jednym slowem ta zmiana byla jakas pomylka. Nic nie bylo przygotowane na takie zmiany.

78


Charlotte Charlotteranga12.11.2017 18:59

Powiem tak, w klasie szóstej dziecko miało bardzo mało nauki, był czas na wszystko.Teraz jest klasa siódma i dziecko jest bardzo przemęczone, zasypia podczas odrabiania lekcji ,ma do odrobienia chemię, historię, polski ,matmę,angielski i niemiecki a gdzie czas na naukę ,lekturę i już nie wspomnę rozrywce i plecaku jaki jest ciężki :(

49


gość ~gość (Gość)12.11.2017 22:22

Niech się Pociechy zajmą nauka a nie smartfonami.

62


gość ~gość (Gość)12.11.2017 22:25

Religia w szkole? Przecież to nie przymus ani obowiązek.

61


gość ~gość (Gość)12.11.2017 22:43

Chodzę do klasy 7. Jestem bardzo przemęczona pracami domowymi. Nie daje rady. Przez przemęczenie z nadmiarami pracy domowej pogorszyły mi się oceny. Moim zdaniem nauczyciele nie powinni zadawać prac domowych. Niech też nas zrozumieją siedziemy w szkołach do 16:00. A gdzie wolny czas , aby wyjść na dwór? Nie ma. Na nic nie mamy czasu..

28


gość ~gość (Gość)12.11.2017 22:45

Mamy dość zadań domowych!

36


gość ~gość (Gość)12.11.2017 22:58

Ja do tej pani co pyta na kogo wyrosnie dziecko bez religii w szkole i chyba w ogole bez religii.Walnij sie kobieto w glowe bo nawet argumentow szkoda na twoja wypowiedz.Skonczylam studia pracuje w szkole i nie chodzilam na religie.

44


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat