metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.11.2017 15:31

Cytuję:
Dominik, uczeń Szkoły Podstawowej nr 16, ma 35 godzin tygodniowo, każdego dnia spędza więc w szkole 7 godzin. Do domu wraca około godz. 16

Siódma lekcja kończy się ok. 14:30. Gdzie się smarkacz włóczy półtorej godziny?

1811


jodła ~jodła (Gość)13.11.2017 09:42

Te nowoczesne mamy to z dzieci swoich kaleków robią!Dawniej dzieci to uczyły się nawet pasąc krowy,a teraz internet to mało.Dzieci się nie uczą i basta.Nauczyciele nie mają wpływu bo się boją bo przyjdzie mamusia to zmiesza nauczyciela z błotem.Tylko telefony dzieciom kupują żeby miały lepsze od nauczycieli.Dawniej to łapy dawali to wiedza szybko wchodziła do głowy.

71


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)13.11.2017 10:48

Aż oczy przecieram ze zdumienia. Rzeczywiście przyszły ciężkie czasy dla dzieciaków. Muszą przez pięć dni w tygodniu dźwigać tornistry, przez kilka godzin siedzieć bez sensu w szkole, a potem w domu, zamiast relaksować się przed komputerem, telewizorem, telefonem komórkowym, to jak jacyś galernicy, muszą bez sensu wbijać do swoich głów nikomu nie potrzebne głupoty i dyrdymały.

121


gość ~gość (Gość)13.11.2017 11:45

do ~dzisiajzamach, zwracasz się wulgarnie w stosunku do uczniów, nazywasz ich głąbami, a jak możemy zauważyć Pański poziom ortografii jest bardzo niski i powinien ulec karygodnej poprawie. Również chodzę do szkoły, przebywam w niej od 6 do 8 godzin dziennie i jakoś nie narzekam. Po szkole mam cały dzień wolny, gdyż na odrobienie lekcji przeznaczam około 20 minut, na naukę prawie w ogóle, ponieważ mnóstwo informacji zapamiętuję z lekcji. Pozdrawiam serdecznie

71


mama siódmoklasisty....... ~mama siódmoklasisty....... (Gość)13.11.2017 12:08

Dlaczego nikt nie przeprowadzi wywiadu z uczniami którzy dobrowolnie podjęli decyzję zmiany szkoły z sp12 na sp nr2 ???
Uczniowie powstałej siódmej klasy są baaaardzo zadowoleni ze zmiany, decyzję podjęli z rodzicami świadomie i ta decyzja była przemyślana, odpowiedzialna, a nie podyktowana obawą natłoku uczniów i nie było żadnej paranoi wśród rodziców. W każdej szkole należy się uczyć, wszystko zależy od chęci i możliwości ucznia

100


gość ~gość (Gość)12.11.2017 16:54

Ja tez skończyłam osiem klas podstawówki i tez bylo 7, 8 godzin, 5 lat w technikum to samo, nikt nie marudził. Takie biedne dzieciątka, takie zmęczone ale jak siedzą przed kompem i graja lub okupuja fb itp to jest ok wtedy sa super wypoczęci. Przejrzyjcie na oczy drodzy rodzice wystarczy wejsc na przerwe do szkoly siedza pod sciana i kazde nos w swoim telefonie

285


gość ~gość (Gość)13.11.2017 12:47

Chciałbym mieć 7godzin dziennie

84


gość ~gość (Gość)13.11.2017 13:21

Pośmiać się trochę można bo jak ja chodziłem do gimnazjum to miałem po 8godzin a czasem i dodatkowe na 9 więc nie wiem w czym problem ze teraz mają 7.

131


gość ~gość (Gość)12.11.2017 16:18

Jak licealiści w 2-3 klasie,czyli także 2 lata musieli przerobić caly rozszerzony materiał (bo w 1 według książek to byl ciag gimnazjum) to było w porządku? Wtedy nikt niczego nie komentował. Chorym można bo być max 1 jeden bo więcej się nie nadrobilo,a jak był sprawdzian to i tak trzeba bylo iść bo zwolnienie lekarskie przyjmowane było tylko od tygodnia nieobecnosci.
Zgadzam się z osobą pisząca niżej,ze najlepiej,zeby wszystko krótko i szybko i wykorzystać teraz czas jak jest nowa reforma i na to wszystko zgonic.
Szkoda,ze innym nikt nie pomógł i nie było takich afer. Na studiach także. Zajęcia codziennie mam do 17, w środy do 19 w weekendy jeszcze pracuje na 1/4 etatu,zeby moc sobie coś odłożyć. Nie mam czasu na nic, na kolokwium też się trzeba nauczyć. Szkoda,ze takim nikt nie pomoże.
A najlepiej się narzeka.

115


gość ~gość (Gość)12.11.2017 17:05

Nauczyć czytać i pisać i wystarczy. Po co mają się przemeczac dzieciaczki. Lepiej niech poleza przed komputerem, telefonem itp i sie zrelaksuja.

298


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat