metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)11.12.2019 06:12

Dlaczego zabieracie dzieciństwo ucząc niepotrzebnych rzeczy.

10


gość ~gość (Gość)11.12.2019 06:16

Może 1/5 mi się przydała ze szkoł i to siedzenie cały dzień .Później że dzieci mają krzywe kregoslupy
.Torba 10 kg a uczeń 20 kg.

10


gość ~gość (Gość)10.12.2019 06:46

Córka jest w 7 klasie i to sportowej więc ma 10 godzin wf. Dodatkowo angielski, kółko teatralne i harcerstwo. Bardzo rzadko się zdarza żeby musiała siedzieć tak długo. Średnia ocen powyżej 5. Małolaty są teraz nie przyzwyczajone do ciężkiej pracy. Same mameje i mamałygi. Zero życia i chęci.

35


go?ć_ktoś ~go?ć_ktoś (Gość)04.11.2021 23:50

Ja jestem w szkole CO NAJMNIEJ 9 godzin a najwięcej to 14, + jeszcze gra 2 godziny dziennie na instrumence bo to szkoła muzyczna oraz odrabianie prac domowych do północy. Więc zazdroszczę tym którzy mają tylko 7

10


go?ć_anonim ~go?ć_anonim (Gość)05.11.2021 00:00

No ja jakoś jestem w siódmej klasie i mam co najmniej 9 godzin dziennie, dojazd do szkoły w tą i spowrotem to około godziny a oprócz tego muszę odrobić lekcje pograć na pianinie bo to szkoła muzyczna. Najpóźniej kończę o 19:30 a jakbym miała do 16:10 i tylko 7 godzin to bym się cieszyła. Łącznie ci mieszkańcy Piotrkowa mają conajmniej 4-5 godzin więcej czasu niż nasza szkoła więc to nie jest takie do końca "nic". Bez przesady.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat