metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)18.10.2011 13:30

człowiek dlatego oczernia policjantów bo POLICJANT POWINIEN DAĆ PRZYKŁAD A ONI WLEPIAJĄ MANDATY A SAMI NIE POSTĘPUJĄ JAK SIĘ NALEŻY...NAJPIERW TRZEBA BYĆ OK A POTEM OCZEKIWAĆ OD KOGOŚ .

00


Luca ~Luca (Gość)18.10.2011 15:56

zastanówcie się,rowerzysta jest zawsze słabszy od samochodu, a zwłaszcza dziecko: kierujący samochodem powinni mieć zdwojoną uwagę , jeśli chodzi o rowerzystów !!!

00


Luca ~Luca (Gość)18.10.2011 15:57

"ShadyMike" napisał(a):
Ja tam nie mowie ze to wina policji

a czyja proszę Pana: dziecka dwunastoletniego jadącego na rowerze??????

00


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga18.10.2011 17:05

"Luca" napisał(a):
zastanówcie się,rowerzysta jest zawsze słabszy od samochodu, a zwłaszcza dziecko: kierujący samochodem powinni mieć zdwojoną uwagę , jeśli chodzi o rowerzystów !!!


Nie bądź cyniczna i śmieszna . Jest to fizycznie niemożliwe .

00


Space Jan ~Space Jan (Gość)18.10.2011 17:45

Jedno jest Pewne, Skłądam Kondolecję Rodzinie tego chłopca.
A WY DEB... wolnych słuchaczy szukacie ? Po co gdybać?.
Piszcie głupoty, albo we wtorek lub w piątek idzcie na halę wygadać się.
DZIECKO NIE ŻYJE- Zrozumieliście ?

00


wiem, widziałem, znam ~wiem, widziałem, znam (Gość)18.10.2011 17:53

"Piotr.Covianin" napisał(a):

Nie bądź cyniczna i śmieszna . Jest to fizycznie niemożliwe .


Zupełnie się mylisz. Nie masz racji fundamentalnie.
Ale patrzysz na problem z pozycji Polaka. Gdybyś był Duńczykiem albo Norwegiem, to rowerzysta byłby dla ciebie zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji, niezależnie od przepisów, absolutnie uprzywilejowany. Tam kierowca samochodu na widok rowerzysty zwalnia do 20 km/h i dodatkowo jeszcze, omija go SZEROKIM ŁUKIEM. Ale to kultura jazdy zupełnie nie z naszej cywilizacji, niestety. Źle myślisz, uwierz.

00


Mieszkaniec Piotrkowa ~Mieszkaniec Piotrkowa (Gość)18.10.2011 18:07

"Luca" napisał(a):
a czyja proszę Pana: dziecka dwunastoletniego jadącego na rowerze??????


A czyja, kierowcy, który jechał drogą główna? Każdy kierowca powinien patrzyć, czy zza najbliższego drzewa, autobusu, uliczki, bramy itp. nie wyjeżdża ktoś nieuważny? Zrozumiałbym Twoje oburzenie gdyby wina leżała po stronie kierowcy. Ale to jest tylko i wyłącznie wina osób, które powinny sprawować opiekę nad dzieckiem, jak i samego dzieciaka!

00


normalna ~normalna (Gość)18.10.2011 18:21

Ludzie zastanówcie sie co robicie!!! Piszecie tu takie bzdury ze czytac sie tego nie da!!Takie pisanie nie wróci chłopakowi życia stało sie i już!!!Uszanujcie smierć tego chłopaka takie bzdetne pisanie nic nie zmieni!!!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.10.2011 18:27

"Mieszkaniec-Piotrkowa" napisał(a):
Z ul. Sienkiewicza w kierunku Carrefour'a. Jest ścieżka rowerowa? Jest. A uparcie jeżdżą po ulicy.

Jest ścieżka, na którą nie da się wjechać zgodnie z przepisami. Trzeba by zatrzymać rower na przejściu dla pieszych, co jest niedozwolone i przeprowadzić go do początku ścieżki. Podziękuj Pobożnemu i jego "fahofcom" od dróg, którzy już od 3 lat obiecują połączenie ścieżki w Al. Piłsudskiego z tą w Al. Kopernika - chodzi o brakujący przejazd przez ul. Sienkiewicza.
http://img86.imageshack.us/img86/3135/kopernikasienkiewicza22ig2.jpg

00


Mieszkaniec Piotrkowa ~Mieszkaniec Piotrkowa (Gość)18.10.2011 18:57

"Piotrkowianin" napisał(a):
Jest ścieżka, na którą nie da się wjechać zgodnie z przepisami.


Co nie oznacza, że w ogóle nie da się na nią wjechać. Rowerzyści wjeżdżają na drogę, zjeżdżają, przejeżdżają przez drogę kiedy im się tylko podoba. Więc myślę, że już nawet dla własnego bezpieczeństwa powinni korzystać z tej ścieżki, bo jak wszyscy dobrze wiemy, 50km/h nikt tam nie jeździ.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat