metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.10.2011 22:36

WINA CHŁOPCA ALE GDYBY POLICJANT JECHAŁ ZGODNIE Z PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO - NIE BYŁO BY TAKIEJ TRAGEDII !!! JADĄC 30 KM /G NIE BYŁO BY TAKIEGO UDERZENIA !! Mój brat w wieku 9 lat miał wypadek - potrącił go też policjant po służbie. Jechał 40 km /g i skończyło się na złamaniu ręki brata. Tu była definitywna wina mojego brata. A CO TO TEGO ZDARZENIA POLICJANT NIE DOSTOSOWAŁ SIĘ DO PRZEPISÓW :((( ALE NIC MU NIE ZROBIĄ

00


młody ~młody (Gość)17.10.2011 22:37

Popieram "miłą" Miałem tam już taka sytuacje ... dobrze ze skręcałem...

00


gość ~gość (Gość)17.10.2011 22:41

'' MIŁA'' NIE BYŁAŚ NA MIEJSCU ZDARZENIA I NIE WIESZ JAK BYŁO - NIESTETY POLICJANT JECHAŁ ZA SZYBKO !!!

00


Mieszkaniec Piotrkowa ~Mieszkaniec Piotrkowa (Gość)17.10.2011 22:42

"filemon" napisał(a):
"Dwunastoletni chłopiec, wyjeżdżając na rowerze z drogi podporządkowanej" i wszystko w tym temacie, nie ma co mieszać z błotem policji.


"mila" napisał(a):
jasne najlepiej teraz wszystko zwalić na policję, bo dzieciom raczej wszystko wolno, przecież wjechał na jezdnie nie patrząc czy coś jedzie, szczerze mówią c policjant który kierował tym autem miał dużego pecha, bo wiadomo jak może skończyć się jazda dziecka wieczorem które nie zwraca uwagę jak się porusza, szkoda dzieciaka,ale na pewno gdy by uważało do tej tragedii by nie doszło . Uważam, że nie na miejscu jest osądzanie funkcjonariusza, że był nie trzeżwy, ponieważ był w tedy w pracy wiec jest to raczejnie możliwe.


Zgadzam się w 100%. Większość forumowiczów czepia się funkcjonariusza, a nie padło nawet jedno pytanie, gdzie znajdowały się osoby, które powinny opiekować się (czyt. pilnować) dzieckiem. To że policjant ma prędkość większą niż określona jest na danym odcinku jest czymś spowodowana.

"dario" napisał(a):
co z tego, że był trzeźwy!!!... niech się nauczą jeździć... dopieprzają jak wariaci!!! zero tolerancji dla policji !!! Nie raz już widziałem tel przy uchu i roześmianą gębę !!! niech odpowiadają za wypadek jak zwykli śmiertelnicy... nie daruję mówię wam !!!


A za to Ty jesteś tolerancyjny. Gdyby nie policja to byś pewnie codziennie łomot dostawał.

00


gość ~gość (Gość)17.10.2011 22:44

JAKI ŁOMOT DOSTAWAŁ - POLICJA SAMA SIĘ BOI, WIELOKROTNIE UDAJĄ ŻE CZEGOŚ NIE WIDZĄ BO SIĘ BOJĄ !!!

00


młody ~młody (Gość)17.10.2011 22:46

Moze i Jachał ale winna jest chłopca. jak juz pisałem miałem tam takie zdarzenie...dobrze ze nie jechałem prosto..

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.10.2011 22:50

"Mieszkaniec-Piotrkowa" napisał(a):
To że policjant ma prędkość większą niż określona jest na danym odcinku jest czymś spowodowana.

Taaaa - w zdecydowanej większości poczuciem bezkarności policjantów. Kto takiego zatrzyma i da mu mandat?
Widziałem na radiowozie czeskie policji napis "POMAGAT i CHRANIT" oraz numer telefonu. Od polskiego policjanta raczej nie można się spodziewać pomocy.

00


m.mila ~m.mila (Gość)17.10.2011 23:17

po pierwsze gdyby radiowóz jechał z taka prędkością czyli jak piszecie 30km/h , które jest tam dozwolone to dziecko nie wyleciało by taki kawał za samochód, po drugie w radiowozie nie były przy tak lekkim uderzenie (przypominam 30 km/h) rozbity prawy reflektor, pęknięty zderzak i rozpita szyba po stronie pasażera!!! wiec zastanówcie się-policjant nie jechał na pewno z dozwoloną prędkością!!!

00


m.mila ~m.mila (Gość)17.10.2011 23:26

więc popierając mój wcześniejszy wywód szkoda chłopca[*] bo był tak naprawdę bogu ducha winny tej tragedii. A w tej sprawie na pewno sprawiedliwości nie stanie się zadość.
**proszę nie mylić nicku z "mila" bo nie zgadzam się z tą opinią

00


miła ~miła (Gość)17.10.2011 23:36

dajcie już spokój temu policjantowi, uczepiliście się tej prędkości, ale czy wy tak wolno jeżdzicie i przestrzegacie wszystkich zasad w ruchu drogowym. Gdyby tak każdy uważał na prędkość to może takie wypadki nie miały by miejsca. A w ogóle to policjant również człowiek.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat