metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mm ~mm (Gość)17.10.2011 23:42

chcialbym zauwazyc ze droga w moszczenicy jest tak w fatalnym stanie ze 50 km\h nie da sie jechac....

00


kierowca ~kierowca (Gość)18.10.2011 01:23

Ile jeszcze ofiar na polskich drogach?

00


Smutna ~Smutna (Gość)18.10.2011 06:53

To był nieszczęśliwy wypadek;( Nie osądzajmy kto winny, chłopcu to już nie pomoże...

00


sklave ~sklave (Gość)18.10.2011 08:23

Szybko jeżdżą???
Wcale się nie dziwię skoro mają do patrolowania kilkaset miejscowości i dwa samochody. Jakaś mądra głowa postanowiła w ramach oszczędności że jeden komisariat ma być na kilka gmin zgodnie z zasadą jeden policjant na kilkuset mieszkańców tylko że zapominano o rozległym terenie.
Na dodatek tych kilku policjantów przykuto jeszcze papierkami do biurek.
Urzędnika się nie zwolni bo jak to może być!!!! Władza by autorytet straciła!!!! Lepiej ograniczyć etaty w policji.
http://sklave.manifo.com/

00


zet ~zet (Gość)18.10.2011 08:42

jak jezdza rowerzysci i to w kazdym wieku kazdy widzi kto troche porusza sie samochodem. brak wyobarzni w bardzo wielu przypadkach a pozniej jest obwinianie kierowcy.

00


szczawik szczawikranga18.10.2011 08:52

masakra.. szkoda dzieciaka.. szkoda policjanta..

00


antypiotrkowianin ~antypiotrkowianin (Gość)18.10.2011 09:10

Byłem akurat w Moszczenicy, kto mi o tym nie opowiadal każdy pokreślał że chłopak wjechał prosto pod samochód. Nie było mowy nawet o reakcji kierującego, akurat była to policja ale mogło to spotkać każdego. Do osób piszących że 30 czy 50 km/h to żadna prędkość, bzdura proponuje aby osoba która tak twierdzi wzieła sobie nawet zwykły skuter i spróbowała się przewrocić przy 30 km/h już nie mówie o 50 km/h. Zobaczymy jak szybko zmieni zdanie o ile bedzie jeszcze miała okazje. Dla samochodu nie jest to prędkość, ale dla niczym nie osłoniętej osoby może być zabójcza. I pamietajcie Pilicjanci to też ludzie którzy pracują w beznadziejnych warunkach na marnym sprzecie lub jego braku a wymaga się od nich cudów.

00


kolo ~kolo (Gość)18.10.2011 10:25

wielka tragedia dla rodziny chłopca jak i dla policjanta !!
i chyba tu nie istotne jest jaki zawód wykonuje uczestnik tak ogromnej tragedii tych dwóch rodzin .czy zmieniłby cos fakt gdyby to nie był policjant tylko zwykły księgowy np ?
Zastanówmy się czasami co piszemy i jak ....

00


kolo ~kolo (Gość)18.10.2011 10:30

"m.mila" napisał(a):
po pierwsze gdyby radiowóz jechał z taka prędkością czyli jak piszecie 30km/h , które jest tam dozwolone to dziecko nie wyleciało by taki kawał za samochód, po drugie w radiowozie nie były przy tak lekkim uderzenie (przypominam 30 km/h) rozbity prawy reflektor, pęknięty zderzak i rozpita szyba po

w roku 95 auto jadące ok 25/30 km h potrąciło mojego brata > mocno zniszczony przód auta , ponad miesiąc walki o zycie ...wiec nie pisz bzdur ze to nie jest mozliwe...

00


Tartu Tarturanga18.10.2011 10:37

Niestety rowerzyści nie mają pojęcia o zasadach ruchu drogowego, w ogóle nie wiem na co oni liczą. Nie raz już na forach o tym pisałem. Przykre ale prawdziwe.
Powinny być na każdy rower obowiązkowe OC - bo teraz rodzice chłopca nie dość, że w bólu po stracie dziecka to jeszcze za naprawę auta będą pociągnięci.
Karać rowerzystów ku przestrodze !!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat