metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

ZADOWOLONA ~ZADOWOLONA (Gość)31.01.2014 14:32

a ja bardzo polecam Panią Kasię z salonu Kasia, od sezamu w dół na rogu po lewej stronie, naprawdę super a ceny też przestępne

cytat

Agnieszka ~Agnieszka (Gość)01.02.2014 03:40

A ja polecam Panią Iwone bądż jej wspołpracownice nie pamietam imienia (ale pracuja tam tylko one dwie) z salonu Rita na Narutowicza. Bardzo ładnie obcina, farby wysoka półka zawsze jestem super zadowolona!

cytat

Edyta ~Edyta (Gość)01.02.2014 18:14

popieram Agnieszke ja też od lat chodzę do Rity

cytat

ania ~ania (Gość)07.02.2014 21:53

Salon Agat na Wojska Polskiego szefowa.
Ja jestem zadowolona

cytat

Iga ~Iga (Gość)09.02.2014 11:31

Niestety ale się nie oszukujmy... W Piotrkowie fryzjerzy są kilka lat do tyłu w porównaniu z fryzjerami z większych miast o tych zagranicznych nie wspominając.. Tu tylko podstawa jesli chcecie coś modnego i perfekcyjnego to niestety ale nie Piotrków

cytat

R ~R (Gość)17.02.2014 01:33

NAJLEPSZY FRYZJER W PIOTRKOWIE TO SALON RAFAŁ ZE SLOWACKIEGO.PRZYCHODZI TAM DUZO MLODZIEZY I ZAWSZE SA KOLEJKI

cytat

gość ~gość (Gość)19.02.2014 19:05

Ja mam zaufanie do salonu na słowackiego u Moniki koło mistera bardzo dobra fryzjerka i i nie ma wygurowanych cen polecam !!!

cytat

zetka ~zetka (Gość)19.02.2014 20:10

a ja polecam salon fryzjerski przy Altamirze. Jestem zawsze zadowolona po wyjściu z tego salonu.

cytat

Zanzi Zanzi20.02.2014 09:57

Szkoda, że wszyscy (właściciele) zachwalają tu swoje salony ;) a konkretnych odpowiedzi jest niewiele. Dział reklamy chyba gdzie indziej :)

cytat

davout ~davout (Gość)20.02.2014 11:10

Ten Paweł jest beznadziejny. Bierze drogo i wychodzisz taka jak weszłaś. Różnicy nie widać, brak charyzmy, brak odwagi w cięciu. Nie wiem pod kogo jest podwieszony, że tak go wszyscy chwalą. Na pewno nie jest następcą Marcina Bąka, bo takie opinie też słyszałam. Ja polecam panią Kowkrak, która kiedyś pracowała w Hotelu Trybunalskim, a teraz na Belzackiej kolo basenu. Super tnie, a jeszcze lepiej czesze.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat