metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

M. ~M. (Gość)20.02.2014 12:00

Ja byłam już drugi raz na strzyżeniu u Pawła z Keo Studio i muszę z czystym sumieniem stwierdzić, że ten gość ma naprawdę talent! Ceny może rzeczywiście nieco wyższe niż w salonach,w których bywałam wcześniej, ale na pewno warto! Mnie go poleciła znajoma i już teraz nie będę szukać innego fryzjera :)

cytat

lulandia ~lulandia (Gość)25.02.2014 17:38

Keostudio i Monika z COCO. Są najlepsi.

cytat

mms ~mms (Gość)27.02.2014 22:33

A ja polecam Panią Kasię z Top Styl Studio na ul. Szkolnej :) Fryzurę dobrała mi znakomicie (po latach męczarni u innej fryzjerki), już nie słyszę jakie to straszne mam włosy i jak ciężko coś z nimi zrobić. Zawsze punktualne przyjęcie, miła obsługa, ceny OK. Poszłam z polecenia koleżanki i nie żałuję. Czesania też OK. A przy okazji pracuje tam fryzjer męski - i też jest super.

cytat

klientka ~klientka (Gość)28.02.2014 22:21

Ja nie rozumiem zachwytów nad tym p.Pawłem.Opieprzył mi łeb jednym kolorem farby.Na górze wyszły jaśniejsze na dole ciemniejsze.Nawet się zbytnio nie zastanowił, a taką podobno ma inwencję twórczą.Cięcie też nie zachwyciło.Nie układają się jakoś specjalnie lepiej niż przed cięciem.cena 150 zl.bez modelowania.Czy to dużo? chyba nie, ale też rewelacji na głowie nie było.Moim znajomym się nie podobało.Przereklamowany.I na miłość boską jak on jest przystojny to ja jest blondynką.

cytat

Stała klientka ~Stała klientka (Gość)04.03.2014 21:03

Ja chodźe do Pawła z keo studio. Bywam tam często i jestem zawsze zadowolona . Ciecie i kolor zawsze idealnie dobrany. A jak on wyglada to rzecz gustu ( mnie się podoba)Miały być tu opinie o dobrym fryzjerem a nie czy jest ktoś przystojny.w 100% polecam

cytat

magda ~magda (Gość)04.03.2014 22:25

potrzebuje pomocy w znalezieniu fryzjera który robi trwałe ładne upięcia , chodzi o uczesanie ślubne .

cytat

klientka ~klientka (Gość)06.03.2014 22:47

"magda" napisał(a):


Pani Agnieszka z salonu na 9 maja kolo Merkurego ( koło zakładów bukmacherskich).Miałam naprawdę piękne upięcie.

cytat

onaaaaa ~onaaaaa (Gość)07.03.2014 10:08

~magda (Gość)przedwczoraj, 22:25
potrzebuje pomocy w znalezieniu fryzjera który robi trwałe ładne upięcia , chodzi o uczesanie ślubne .
Podjedz sobie do Dominiki na dworzec. Bedziesz zadowolona.Pozdrawiam

cytat

Nka ~Nka (Gość)27.03.2014 15:41

Polecam salon Judyta w Rynku trybunalskim. Farbowałam tam włoski przed weselem, obcinałam i robiłam fryzurkę. Wszystko wyszło rewelacyjnie. Poza tym na miejscu jest także rewelacyjna kosmetyczna i solarium tak więc można się upiększyć kompleksowo;)

cytat

ola ~ola (Gość)30.03.2014 11:28

czy na stacji pkp ładnie obcinają?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat