metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

Zuzana Zuzana22.11.2013 19:15

A do ślubu gdzie miałyście robione fryzury?

cytat

m. ~m. (Gość)10.12.2013 14:33

No właśnie, też chciałabym się dowiedzieć, kto ładnie uczesze do ślubu...Niebawem wychodzę za mąż, ale już od 5 lat nie mieszkam w Piotrkowie i jest mi ciężko znaleźć jakiegoś fryzjera. POMOCY!!!

cytat

maaaam ~maaaam (Gość)13.12.2013 18:47

Dokładnie ja też potrzebuje pomocy w znalezieniu dobrego fryzjera na ślub :) Z góry dzięki za odpowiedzi!

cytat

Kiziamizia ~Kiziamizia (Gość)26.12.2013 23:16

Dziewczyny podpowiadac gdzie mnie ktos ladnie uczesze na slub!

cytat

Gosc ~Gosc (Gość)05.01.2014 00:45

Byłam w keo studio. Ten fryzjer jest fantastyczny. Nie dość ze mam super fryzurę to on jest bardzo ale to bardzo przystojny. Ma moze ktoś jego prywatny nr?

cytat

gosc ~gosc (Gość)22.01.2014 14:32

www.e-piotrkow.pl

cytat

Kaamciaaa ~Kaamciaaa (Gość)30.01.2014 11:15

Ja byłam ostatnio w tym nowym salonie na dworcu. Stałam i czekałam na autobus.Mówie, a co mi tam. Weszłam i ku mojemu zdziwieniu -----ceny super. Bardzo miłe panie. A Pani Dominika to dziewczyna z wieloletnim stażem. Wiec Jeśli ktos potrzebuje fryzurki na wesele, bal albo zwykła codzienna to gorąco polecam ten nowy salon na dworcu w budynku PKP.

cytat

asia ~asia (Gość)30.01.2014 20:58

Polecam Pawła z KeoStudio na Narutowicza.
Super fryzjer.

cytat

-włosowa<maniaczka ~-włosowa<maniaczka (Gość)31.01.2014 00:35

"asia" napisał(a):
~asia (Gość)4 godziny temu, 20:58Polecam Pawła z KeoStudio na Narutowicza.
Super fryzjer.



A jak to wygląda cenowo? Ile mniej więcej za zwykłe strzyżenie?

cytat

Maga ~Maga (Gość)31.01.2014 08:38

"wlosowalt;maniaczka" napisał(a):
A jak to wygląda cenowo?

On jest raczej drogi, dobry ale drogi. A co do tego nowego salonu na dworcu to mam pytanie, jest tam też kosmetyczka?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat