metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

Amanda ~Amanda (Gość)30.03.2014 21:23

Polecam w Alejach 3 Maja Salon Anetta od dawna tam chodzę i jestem zadowolona .

cytat

gość ~gość (Gość)31.03.2014 10:04

również szukam dobrego fachowaca, który mnie uczesze do ślubu.
pan paweł z keo, niecały miesiąc przed ślubem odmówił mi czesania- gdzie wcześniej było wszystko ustalone.
mega nieprofesjonalne podejście do klienta.

cytat

Ewelka ~Ewelka (Gość)31.03.2014 19:34

Dominika z dworca PKP ma ukończony ten sam kurs co Paweł z Keo. Pracowali w Atebie.Fryzurę ślubną robiła mi Dominika, wszyscy byli zachwyceni a ja najbardziej.Paweł w zależności od dnia(ilości klientek bądź zapału do pracy)uczesał lepiej lub gorzej.Kiedyś zrobił mi loki(mimo iż mówiłam że są podatne na prostowanie)i po 15 minutach były proste, więc na odczep się podkręcił jeszcze kilka pasem.Sytuację uratowała kuzynka(na weselu).Także polecam Dominikę :)

cytat

Fryzjer ~Fryzjer (Gość)01.04.2014 07:03

"Ewelka" napisał(a):
Dominika z dworca PKP ma ukończony ten sam kurs co Paweł z Keo.


Kurs skończony mozna mieć ale jesli nie ma sie drygu to papierek nie pomoże :)

cytat

Klientka ~Klientka (Gość)01.04.2014 10:03

A gdzie przyjmuje Pani Beata, która kiedyś pracowała w zakładzie fryzjerskim "Aleksandra" (ulica Belzacka, na tarasie)? Pamiętam, że świetnie obcinała włosy, bardzo dokładnie.

cytat

ola ~ola (Gość)02.04.2014 20:20

szukam fryzjera który będzie potrafił dopasować fryzurę odpowiednią dla mnnie czy znajdę takiego w piotrkowie ???

cytat

ola ~ola (Gość)02.04.2014 20:22

a w tym salonie aneta ile mniej wiecej płacisz za obcięcie ?

cytat

BB ~BB (Gość)04.04.2014 18:37

Ja polecam Olę z X-Cut studio ul.Jeziorna, nie boi się ciąć włosów,wszystko dopracowane do końca-jeszcze nie wyszłam od niej niezadowolona,dodatkowo kosmetyczka obok,ceny niezbyt wygórowane, naprawdę polecam!

cytat

Ola ~Ola (Gość)09.04.2014 16:37

a co sądzicie o salonie , który był kiedyś na ul. Szewskiej ?

cytat

dorota ~dorota (Gość)15.04.2014 17:44

"Ewa" napisał(a):


Witam,
bardzo dobry fryzjer mieści sie na ul.Łódzkiej a róg ul.Sadowej
Salon Małogosia wejdziesz z buta bez szalonych zapisów i obcięcie jest super i cena bardzo dobra.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat