metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

aneczka ~aneczka (Gość)15.09.2015 19:32

ja zdecydowanie polecam Panią Ewelinę.. nie ma swojego zakładu, ale mieszka gdzieś przy ul. Wyzwolenia. Bardzo fajnie robi koloryzacje i wszelkie ombre, sombre itp. Zdecydowanie polecam, kobieta zna się na rzeczy !

cytat

gość ~gość (Gość)23.08.2015 00:02

prze 10 lat chodziłam do EDYTY w Merkurym. po ostatnim strzyżeniu doszłam do wniosku że nie będę płacic prawie 50 zeta za byle co. nadanie kształtu krótkim włosom to albo obciecie na bardzo krótko albo fryzura w stylu babci. efekt taki że po strzyżeniu ułożenie włosów bez targania ich szczotką albo wałkami niemożliwe. a szkoda bo kilka lat temu fajnie strzygli i nikt nie mówł mi że mam cienkie włosy i nic nie da się z nich zrobić jak teraz.

cytat

Zarosniety ~Zarosniety (Gość)21.08.2015 16:33

A brodaczy gdzie przyjmują?

cytat

bylam ~bylam (Gość)17.06.2015 20:45

"aaaaaa" napisał(a):
a czy polecacie bądź byłyście może w " Kamea " to jest na Belzackiej naprzeciwko basenu ?


szalu nie ma,dupy nie urywa... obydwie!

cytat

Czarna ~Czarna (Gość)17.06.2015 19:31

Odradzam salon przy dworcu d&b. Fryzjerka za podcięcie końcówek i użycie dyfuzora (przez co musiałam związać swoje kręcone włosy żeby móc pokazać się na ulicy) skasowała ode mnie 40 zł. Zero wypracowania fryzury, brak wymodelowania. W profesjonalnym salonie za podobną cenę mam dobre cięcie i nie wychodzę ,, z sianem" na głowie.

cytat

anonim ~anonim (Gość)17.06.2015 12:25

Jedyna Pani Kasia z salonu Top-Styl w budynku ODSI, przy ul. Szkolnej (bliżej ul. Kościelnej).. od lat niezmiennie najwyższy poziom, ceny "rynkowe".

cytat

Aguś ~Aguś (Gość)14.06.2015 13:46

Z całą odpowiedzialnością polecam fryzjerkę do której chodzę od lat. doskonale obcina krótkie włosy, a z długich wyczaruje super uczesanie. jest to Pani Beatka- kiedyś salon Beata na ul Daniłowskiego a teraz salon na ul Słowackiego przy Misterze- budynek po Piotrkowiance ( parter ).!!!!!!

cytat

anonimus ~anonimus (Gość)09.06.2015 05:51

Polecam DANSTYL w budynku kwadratu pod mango super obsluga pelen profesjonalizm bez czekania w kilometrowych kolejkach;)

cytat

Marys ~Marys (Gość)03.06.2015 20:40

Choć mieszkam w Piotrkowie to i tak jeżdżę do GUARANY w Rzgowie. Polecam gorąco. Jedna z dziewczyn dawien dawno strzygła w Piotrkowie. Fryzura ślubna najlepsza na świecie. Może nie najtaniej ale bez żadnych próbnych i bez pomysłu ale satysfakcja 2000%

cytat

dd ~dd (Gość)02.06.2015 20:25

Zdecydowanie NIE polecam salony na dworcu d&b! Dla tej Pani ważniejsi są znajomi od klientów - przez towarzyskie pogadanki spaliła mi włosy! Do tej pory wypadają mi garściami, a już rok nie farbuje..żenada....

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat