metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

blond ~blond (Gość)18.09.2013 21:03

ja osobiście chodzę do pani Karoliny z salonu Venus koło Merkurego.Jest w miare nie za drogo,ładnie robi włoski i miła obsługa i co najważniejsze uratowała mi włosy po poprzedniej fryzjerce POLECAM

cytat

super ~super (Gość)18.09.2013 13:40

Na ul. Kościelnej bliżej Polnej jest fryzjer. Jeszcze nigdy nikt tak dobrze mnie nie obciął łącznie ze stylizacją- cenowo nie najtaniej ale i nie najdrożej. Dodatkowo można zrobić zabieg keratynowy na włosy - ja mam suche włosy i liche - fryzjerka tak o nie zadbała że wszyscy znajomi pytają gdzie chodzę do fryzjera...gorąco polecam

cytat

Zanzi Zanzi18.09.2013 13:35

"timig" napisał(a):
czyli łysi mają w Piotrkowie łatwiej ;)

Pójdę tym śladem zatem ;)

cytat

timig timig18.09.2013 13:21

czyli łysi mają w Piotrkowie łatwiej ;)

cytat

Ewa ~Ewa (Gość)18.09.2013 10:54

chyba Piotrkowianie nie chodzą do fryzjerów, ja też szukam jakiegoś stylisty lub kogoś kto dobrze zajmie się włosami i nie zedrze astronomicznej kasy.Wcześniej chodziłam koło Alior Banku do takiego młodego chłopaka ale juz go tam niestety nie ma

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat