metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pikuś ~pikuś (Gość)25.08.2011 17:52

Hau,hau,hau!!!
Proste i wiele wnoszące do poniższej ,jałowej dyskusji. Hau!

00


Halina ~Halina (Gość)25.08.2011 17:58

"Tom" napisał(a):
Co sądzicie o tym, że psy wysyłane są do fryzjera, salonu piękności i kupowane mają różne gadżety. Piszą o nich ciągle na portalu i wszyscy są strasznie tym faktem podnieceni.


My z mężem za normalne tego nie uważamy. Ale wolny wybór każdego. My z mężem widzieliśmy nawet "Studio Pazura", salon identyczny niczym "Studio Paznokcia". My z mężem uważamy, dear Tom, że przed tym należy się po prostu bronić.

00


mścisława  dżokejka ~mścisława dżokejka (Gość)25.08.2011 18:05

"Halina" napisał(a):
Pani Mścisławo, korzystać z opcji technicznych i kryć się wstydliwie, może nawet bojaźliwie, a jednocześnie obrażać.


Ja rozumiem rozgoryczenie. Taka mądra jestem,a poza nawiasem! Ja rozumiem,tak odchowali, nie wychowali! Ja rozumiem ....ludzi którzy się leczą i gorąco namawiam do podobnego postępowania. Postępowania jak najbardziej godziwego,odważnego i kulturalnego. Ja wiem, trudno z taką jednostką się dogadać,próbować jednak zawsze warto. Oj warto!

00


Caryca Katarzyna ~Caryca Katarzyna (Gość)25.08.2011 18:10

Mało z mężem widziałaś, a może nawet męża nie widziałaś i jego "bycie" to Twoje marzenia senne, takie mary ,czary erotyczne. Co?. ... A tak nim epatujesz.. Żenada..uuuuu

00


cieciorka cieciorkaranga25.08.2011 18:27

"Halina" napisał(a):
nie będziemy zniżać się do takiego poziomu


Niestety wysoki poziom nie zależy wyłącznie od bezbłędnego władania językiem w mowie i piśmie, ale również, a może przede wszystkim, od tego jakimi jesteśmy w stosunku do innych ludzi i zwierząt również. Trudno się oprzeć wrażeniu, że ta rozdmuchana do gigantycznych rozmiarów Pani wyniosłość, to tylko piękna wydmuszka zupełnie pusta w środku.
Nie może Pani wymagać ode mnie poważnego traktowania kogoś, kto ma takie podejście do życia i ludzi jak Pani.
I jeszcze jedno... rozpisując się na temat swoich "wysokich" upodobań, zapomniała Pani o wystawach, wernisażach i recitalach :/

00


Gisik ~Gisik (Gość)25.08.2011 18:36

"Halina" napisał(a):


halina, jesteś takim tępakiem i prostakiem, z jakim jeszcze w życiu nie miałam do czynienia... Doktor psychologii mógłby zrobić profesurę prowadząc badania nad tobą... Godne pożałowania są twoje pseudokomentarze co to nie ty i twój mąż... Jesteście mega wieśniakami i tyle! (tak na marginesie wieśniactwo nie jest związane z miejscem zamieszkania, ale z zachowaniem)

00


xy ~xy (Gość)25.08.2011 18:43

Halina każde zdanie zaczyna od słów "My z mężem"- gratuluję wykształcenia. Halina jednak zapomniała o jednym ważnym zdaniu:" Moj mąż z zawodu jest dyrektorem"
odsyłam do filmu " Poszukiwany poszukiwana."

00


cieciorka cieciorkaranga25.08.2011 21:32

Ja bym była nawet za nazwanie pewnego zjawiska, dobitnie tu określonym nadętym wieśniactwem - halinizmem :PP Bo niestety Halina nie jest odosobnionym przypadkiem opętanym przez halinizm :(

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)25.08.2011 22:56

"cieciorka" napisał(a):
Przerażają mnie takie osoby i mam cicha nadzieję, że jest Pani, Pani Halino kolejnym wcieleniem pana Włostowica, a tekst nie płynął z serca tylko dla portfela :/


Moim zdaniem to jest ta cała Tola czy Natasha von cośtam.
Nawiasem mówiąc moja znajoma miała kiedyś rottweilerkę i ta psina miała coś takiego (nie pamiętam już co to było - pochodzenie czy imię) w papierach napisane (Natasha von coś tam von coś tam).
No, a jeśli Pani My Z Mężem Szanowna Nam Tu Panująca Halina oraz Natasha (My Elita) von cośtam to różne osoby, to w takim razie mamy już u nas w Piotrkowie prawdziwe zalążki najpawdziwszej elyty i wyższych sfer. Coś jak w brazylijskim, czy jakimś tam ekwadorskim serialu.
Ukłony!
Czy mogłabyś może wyjaśnić o co chodzi z tym Włostowicem?

00


Nie-Włostowic ~Nie-Włostowic (Gość)26.08.2011 09:37

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Czy mogłabyś może wyjaśnić o co chodzi z tym Włostowicem?


A to o to chodzi, że od jakiegoś czasu kiedy tu pojawiają się jakieś bardziej specyficzne posty, to wszyscy piszą od razu, że to Włostowic. To tak, jakby w tym mieście nie było innych potrafiących stawiać znaki w ojczystym języku. Mnie też przypięto dwa razy tę łatkę, bez sensu zupełnie. W tym mieście żyje jednak ponad 75 tysięcy ludzi, a za dnia razem z przybyszami jest sporo więcej.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat