metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Tartu Tarturanga23.08.2011 12:00

Siczność.
Ale dawać psa za złotówke ... to głupota :(

00


Tom ~Tom (Gość)23.08.2011 12:57

Co sądzicie o tym, że psy wysyłane są do fryzjera, salonu piękności i kupowane mają różne gadżety. Piszą o nich ciągle na portalu i wszyscy są strasznie tym faktem podnieceni.
Czy to oby nie przesada? Czy naprawdę trzeba ludzi denerwować ciągłymi informacjami, że jakiś tam pies jest na coś tam chory, że potrzeba na lekarstwa, na wózki itp.
To naprawdę staje się żenujące.
Tartu ma racje- dawać za psa choćby złotówkę to głupota.

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)23.08.2011 14:34

"Tom" napisał(a):
ludzi denerwować ciągłymi informacjami, że jakiś tam pies jest na coś tam chory, że potrzeba na lekarstwa, na wózki itp


mnie bardzo denerwuje, jak ludziska, bo przecież to nie są ludzie, nie przejmują się tym, że zwierzęta też cierpią, czują, potrzebują opieki.
Żenujące to są prymitywne wypowiedzi typu, że "to tylko pies", czy "jakiś tam pies" itp. Uważasz pewnie, że "co tam pies - wyrzucić - zapomnieć, bo akurat wyjeżdżam na wakacje"(?) i nikt nie ma prawa o nim przypominać?
Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałeś co Tartu miał na myśli;-)

00


Tom ~Tom (Gość)23.08.2011 17:55

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
mnie bardzo denerwuje, jak ludziska, bo przecież to nie są ludzie, nie przejmują się tym, że zwierzęta też cierpią, czują, potrzebują opieki.
Żenujące to są prymitywne wypowiedzi typu, że "to tylko pies", czy "jakiś tam pies" itp.


Chciałem wyrazić jedynie swoją opinię i podtrzymuje swoje zdanie. Niektórzy ludzie mają poważniejsze problemy niż psi fryzjer.

00


xy ~xy (Gość)23.08.2011 18:21

Jeśli ludzie mają większe problemy , to nich je rozwiązują , a sprawy zwierząt zostawić tym , którzy zajmują się sprawami psów. Człowiek poto ma rozum i ręce aby w życiu sobie radził a nie oglądał sie na innych.

00


bebo ~bebo (Gość)23.08.2011 19:14

"xy" napisał(a):
Człowiek poto ma rozum i ręce aby w życiu sobie radził a nie oglądał sie na innych.


O, co za brak logiki. No dobrze, a powiedz mi, co z tym człowiekiem jeżeli tak się zdarzy, że nie ma on rąk? Albo rozumu? Życzę ci jak najdłużej sprawności, zarówno tej fizycznej, jak i tej umysłowej. Mało jeszcze wiesz o życiu.

00


bebo ~bebo (Gość)23.08.2011 19:35

"Tom" napisał(a):
Niektórzy ludzie mają poważniejsze problemy niż psi fryzjer.


Ależ oczywiście, że tak. Oby psiarze poświęcający się teraz bez reszty zwierzętom nie musieli się borykać z problemami tak rzeczywistymi, że wprost przechodzącymi wszelkie wyobrażenie. Oby, bo wypada ludziom dobrze życzyć.

00


Tartu Tarturanga23.08.2011 20:48

Dajcie sobie na wstrzymanie .
Są ludzie którzy chcą i pomagają zwierzaczkom i chwała im za to. ( ja uważam, że bardzo dobrze )
Po to są lokalne gazety portale, żeby pisać o sprawach bierzących dla jednych ciekawe dla innych mniej.
Więc szanujcie poglądy Tych, których to interesuje i bądzcie bardziej empatyczni.
Zwierzaczką pomoc jest porzebna ale nikt nikogo nie zmusza jedynie apeluje o pomoc.
Acz kolwiek zwierzak za złotówke w/g mnie spowoduje fale nieprzemyślanych decyzji i powrót większości do schroniska lub co gorsze na ulice.

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.08.2011 00:20

"Tom" napisał(a):
Niektórzy ludzie mają poważniejsze problemy niż psi fryzjer.


Zgoda, mają ludzie problemy.
Jednak przestań upraszczać sprawę - tu nie chodzi tylko c psiego fryzjera, a o znalezienie np. jakiemuś pokrzywdzonemu zwierzęciu domu, czy znalezienie pieniędzy na leczenie psa. Co w tym złego?

00


paula_ ~paula_ (Gość)24.08.2011 01:31

Bonzo to pies mojego sąsiada.. kochane psisko :) oby jeszcze pożyło trochę :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat