metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Tom ~Tom (Gość)24.08.2011 08:16

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Zgoda, mają ludzie problemy.
Jednak przestań upraszczać sprawę - tu nie chodzi tylko c psiego fryzjera, a o znalezienie np. jakiemuś pokrzywdzonemu zwierzęciu domu, czy znalezienie pieniędzy na leczenie psa. Co w tym złego?


Jakoś nie widziałem, aby na tym portalu szukano rodziców zastępczych dla dzieci z domu dziecka. Nikt nie upomina się o ich prawa, nikt nie upomina się o ludzi bezdomnych i bezrobotnych i naprawdę to nie zawsze jest wina tych ludzi, że np. stali się kalekami lub sierotami.
Przykro patrzeć, że pies ważniejszy od człowieka.
Jak słyszy się, że pies zagryzł dziecko - winą obarcza się zawsze rodziców, albo samo dziecko mówiąc "po co tam poszło".

00


graaa ~graaa (Gość)24.08.2011 08:58

Poziom tej "dyskusji" jest żenujący!
Może warto coś zacząć robić a nie tylko gadać!!!

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.08.2011 10:03

"Tom" napisał(a):
Nikt nie upomina się o ich prawa, nikt nie upomina się o ludzi bezdomnych i bezrobotnych i naprawdę to nie zawsze jest wina tych ludzi, że np. stali się kalekami lub sierotami.


Ktoś Ci tutaj tego zabrania? Zacznij coś robić i tyle. Załóż np. konkurencyjny portal.
Zgadza się - często to nie jest ich wina.
Tylko przestań stawiać sprawę w ten sposób, że "nikt się nie upomina o biednych ludzi, bo ~~ to wina zwierząt i tych, którzy się upominają o nie".

00


P51 ~P51 (Gość)24.08.2011 10:04

"graaa" napisał(a):
Poziom tej "dyskusji" jest żenujący!
Może warto coś zacząć robić a nie tylko gadać!!!


Brawo!
Właśnie!
Dbać o zwierzątka i nie zawracać głowy innym swoją miłością do zwierząt i nienawiścią do ludzi...

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.08.2011 10:28

"P51" napisał(a):
Brawo!
Właśnie!
Dbać o zwierzątka i nie zawracać głowy innym swoją miłością do zwierząt i nienawiścią do ludzi...


Ale jaką znów nienawiścią do ludzi?
Niektórzy natomiast właśnie pałają nienawiścią do zwierząt i obciążają je odpowiedzialnością za to, że "~są biedni ludzie". Czy to wina tych pokrzywdzonych przez ludzi zwierząt?

00


P51 ~P51 (Gość)24.08.2011 10:49

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Niektórzy natomiast właśnie pałają nienawiścią do zwierząt i obciążają je odpowiedzialnością za to, że "~są biedni ludzie".


Ja jestem "biednym ludziem".
Nieykluczone,że z winy innych ludzi, którzy mają psy.
Wszysczy moi sąsiedzi dookoła i przynajmniej po jednym.Dwóch ma po dwa.
I te psy ujadają o każdej porze dnia i nocy - jak im sie podoba.
Brak jakiejkolwiek reakcji właścicieli. ( czyżby mieli tak twardy sen, ewentualnie tak puste łby...?).
I jak tu kochać psy i ich właścicieli...? ;-)

00


Tom ~Tom (Gość)24.08.2011 11:01

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Ktoś Ci tutaj tego zabrania? Zacznij coś robić i tyle. Załóż np. konkurencyjny portal.


Mam rozumieć, że epiotrkow.pl to psi portal? może powinno się zmienić nazwę portalu na psipiotrkow.pl?

Komentarz był edytowany przez autora: 24.08.2011 11:02

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.08.2011 11:35

"Tom" napisał(a):
Mam rozumieć, że epiotrkow.pl to psi portal? może owinno się zmienić nazwę portalu na psipiotrkow.pl?


Napisałeś komentarz pod artykułem, który dotyczy adopcji zwierząt, czy ściśle mówiąc wykonania pewnych zabiegów przygotowujących zwierzęta do adopcji. Pokazane są przykładowe psy, które można adoptować.
Niektórym rasom (jak te) obcina się np. włosy czy sierść - jak kto woli nazywać (bo pewnie zaraz się przyczepisz, że nazywam sierść włosem). Strzygących psy zwykło się nazywać "fryzjerami" - też pewnie się o to przyczepisz.
I jak ktoś napisał o tych przygotowaniach, to nagle znajduje się "obrońca" pokrzywdzonych ludzi, którzy Twoim zdaniem cierpią w wyniku tego, że niektórzy pomagają psom. Może masz też pretensje, że ogrodnicy-działkowicze wycinają gałązki, zamiast robić coś innego - co akurat Ty uznasz za "słuszniejsze"?
Zarzucasz komuś (Autorowi artykułu, Wydawcy, itd.), że napisali ten artykuł oraz niektórym komentującym, że popierają adopcje czy starają się pomagać zwierzętom?
Jeśli uważasz, że są ważniejsze sprawy, to się nimi zajmij.
Czy ja Ci zabraniam pomagać ludziom? Czy ja Ci nakazuję pomagać zwierzętom?
Przenieś się na inny temat - jeśli nie znosisz czytać o psach, np.:
http://www.epiotrkow.pl/news/Juz-w-niedziele-13.-Ogolnopolski-Wyscig-Kolarski-im.-W.-Witosa,8224
- ale tutaj pewnie napiszesz, że niektórzy jeżdżą na rowerze, zamiast robić coś innego - co uznasz za "słuszniejsze".
Jeśli twierdzisz, że ten portal za dużo pisze o czymś, co Ci się nie podoba, to są dwa rozwiązania: albo przenieś się na inny portal, a jeśli nie znajdziesz takiego, który Cię "zadowoli", to załóż swój - pisz, redaguj, publikuj.
Może znajdziesz wiernych czytelników.
Aha- jeśli będziesz zachęcał i organizował pomoc ludziom, pisał o tym itd., to pewnie nikt z pomagających zwierzętom nie będzie się na pewno ani czepiał ani przeszkadzał, tak jak Ty to robisz tutaj.

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.08.2011 11:47

"P51" napisał(a):
Ja jestem "biednym ludziem".
Nieykluczone,że z winy innych ludzi, którzy mają psy.
Wszysczy moi sąsiedzi dookoła i przynajmniej po jednym.Dwóch ma po dwa.
I te psy ujadają o każdej porze dnia i nocy - jak im sie podoba.
Brak jakiejkolwiek reakcji właścicieli. ( czyżby mieli tak twardy sen, ewentualnie tak puste łby...?).
I jak tu kochać psy i ich właścicieli...? ;-)


Chyba nie taką "biedę" miał na myśli Tom? Zresztą - nie wiem co miał na myśli...;-),
Oj, gdyby taka tylko była "bieda" i tylko tacy byli "biedni ludzie"...
Choć z drugiej strony to Cię rozumiem - nie możesz (się wy)spać, więc potem nie możesz pracować i jak rozumiem - przez to jesteś biedny - wszystko przez to szczekanie...
:-)
A tak poważnie to współczuję, ale to chyba cały czas jest wina człowieka, a nie psa.

00


Tom ~Tom (Gość)24.08.2011 12:15

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Czy ja Ci zabraniam pomagać ludziom? Czy ja Ci nakazuję pomagać zwierzętom?
Przenieś się na inny temat - jeśli nie znosisz czytać o psach


Ja jedynie wyrażam swoją opinię i jeżeli się nie zgadzasz to ok. Nie wyganiaj mnie z portalu, tylko dlatego, że ośmielam się coś poddać krytyce.
Ja pomogłem nieraz psom, np. prosząc właścicieli, aby nie wypuszczali psów bez smyczy i kagańca, bo mogę kogoś pogryźć, może ich potrącić samochód, gdy biegają po ulicy więc zwykle moja rozmowa z właścicielem, który tak robi jest dla psów na korzyść.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat