metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~rabon09.02.2011 23:52

Czy możecie polecić jakąś salę weselną w Piotrkowie bądź okolicach?

kasia ~kasia (Gość)02.06.2011 18:43

Polecam Altamire, nowy szef kuchni, świetne jedzenie. Mieliśmy niedawno wesele, REWELACJA. Miła i szybka obsługa, duży parking. Skończyli już hotel, więc i ogród będzie niedługo.

cytat

Gosia ~Gosia (Gość)05.08.2011 09:09

Polecam ANPOL w Sulejwie - jedzenie super, kelnerzy rewelacyjni, okolica piękna, położony ośrodek w lesie.

cytat

Kasieńka ~Kasieńka (Gość)14.08.2011 15:25

Anpol, Sulejów-Polanka. Duża i ładna sala, jedzenie super. Dekoracja piękna. www.anpol-pt.com.pl

cytat

maniek ~maniek (Gość)29.12.2011 14:13

z ztego co wiem jeden z właścicieli Arresto to gosc na poziomie który całe życie pracował w gastronomii na poziomie paru gwiazdek i jeśli ta sala ruszy będzie to najlepszy lokal w Piotrkowie obsługa,jedzenie,dekoracje

cytat

mały ~mały (Gość)03.01.2012 10:05

byłem na sylwestrze w arresto-wszystko pod każdym wzgledem bajka-jedzenie,dekoracje sala ,obsluga,zespol,przepiekne migajace swiatla ogolnie jestem pod super wrazeniem,okragle stoly,wszystko na bardzo wysokim poziomie,najladniejsza i najlepsza sala w piotrkowie,nareszcie mamy klase a nie remize

cytat

zadowolona ~zadowolona (Gość)03.01.2012 10:12

ja tez byłam na sylwestrze w arresto i nie wierzyłam ze taki poziom wysoki,jedzenie bylo tak udekorowane ze az dech mi zaparlo bo pierwszy raz widzialam tak dopracowane dekoracje,nareszcie sprobowalam roznych dan a nie tylko bigos i bigos,pani gesler nie powstydzilaby sie

cytat

Agnusia ~Agnusia (Gość)03.01.2012 13:57

Dworek w Meszczach. Luksusowe przyjęcia bez remizowych klimatów. Genialne jedzenie. Nie drogo. Sama miałam wesele na 120 osób i z poprawinami wyszło niecałe 30 000 zł. Polecam

cytat

ubawiona!!! ~ubawiona!!! (Gość)03.01.2012 15:33

Hej!
A ja byłam na Sylwestra w Dworku pod dębami. To jest dopiero rewelacja. Klimat wnętrz, potrawy, obsługa - pięć gwiazdek to mało :) Polecam wszystkim, którzy chcą organizować jakieś imprezy - sala duża na 140 osób. Warto ich odwiedzić!!!!

cytat

marlencia2321 marlencia232123.01.2012 12:00

a ja polecam sale w Wolborzu i Państwa Radzikowskich, jedzenie super, sala piekna,cena baaardzo dobra:)

cytat

ela ~ela (Gość)31.01.2012 15:59

sala w arrest bajka, to luksus w każdej postaci,faktycznie najładniejsza i ekskskluzywna sala w piotrkowie

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat