metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~rabon09.02.2011 23:52

Czy możecie polecić jakąś salę weselną w Piotrkowie bądź okolicach?

123w 123w06.05.2012 06:16

"gosciowa125" napisał(a):
weselną

cytat

anna ~anna (Gość)07.05.2012 13:10

Polecam serwis http://www.gdziewesele.pl/Piotrkow-Trybunalski/ tam znajdziecie sprawdzone sale weselne z Piotrkowa i okolic a także zespoły, DJ, auta do ślubu i inne firmy z branży, które pomogą Wam w organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego

cytat

żenada ~żenada (Gość)09.05.2012 14:25

Pani Mikołajek,koncz wacpani wstydu oszcędż,tak sie pani rozszalała nawet na propertynews jako goscowa125,tam tez pania znaja,Pani juz podziekujemy,mieliscie swoja chwile i nie wykorzystaliscie jej tylko narobiliscie długów wspólnikom a teraz ich obsmarowujecie,dlaczego maja spłacac wszystkie wasze zadłużenia i tak część spłacili,a wy sie mscicie ze bez was Arrest funkcjonuje i o dziwo!!! bez terażniejszych długów,dajcie juz spokój bo to wy powinniśće sie wstydzic,podkulcie ogony i zmykajcie do lasu zeby was nie znależli

cytat

bajka ~bajka (Gość)14.05.2012 11:10

wczoraj mielismy komunie dziecka -jeszcze nigdy nie byliśmy na takiej pięknej sali,obsługa ,jedzenie,dekoracje-istna bajka, brawooo,chodzimy często do lokali ale ten nas zdecydowanie zachwycił pod każdym względem,załodze która przygotowała przyjecie komunijne i właścicielom szacunek,dziekujemy

cytat

wolbórz ~wolbórz (Gość)23.07.2012 12:53

sala radzikowskich w wolborzu?a ktos słyszał czy saneoid tam zaglada?podobno nie maja pozwolenia

cytat

zachwycona ~zachwycona (Gość)01.09.2012 17:33

polecam sale bankietową w Wolborzu na Garncarskiej pod lasem byłam widziałam i się zdecydowałam.

cytat

ohmniamea ohmniamea08.09.2012 22:40

Hej,
czy ktoś z Was był lub słyszał o sali Dresso w Sulejowie?
Będę wdzięczna za każdą informację:)

cytat

Maciek i Emilia ~Maciek i Emilia (Gość)10.09.2012 12:17

byliśmy na weselu w ARRESTO 8/9 wrzesnia 2012r. bajka pod każdym względem,prosze przyjśc i zobaczyć takiego miejsca można pozazdrościć,wszystko dosłownie wszystko na bardzo wysokim poziomie,jedzenie,dekoracje na 10+,sala piękna,było tak kolorowo że oczami jedliśmy,zespół muzyczny też świetny,nawet światła na sali sa kolorowe

cytat

gosc ~gosc (Gość)12.09.2012 13:39

byłam tam na balu karnawałowym zabawa była świetna, ale ogólnie kiepsko strasznie

cytat

nieznajoma ~nieznajoma (Gość)12.09.2012 13:44

witam masz kontakt z właścicielem sali w Wolborzu?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat