metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~rabon09.02.2011 23:52

Czy możecie polecić jakąś salę weselną w Piotrkowie bądź okolicach?

ela ~ela (Gość)31.01.2012 15:59

sala w arrest bajka, to luksus w każdej postaci,faktycznie najładniejsza i ekskskluzywna sala w piotrkowie

cytat

Krzysztof i Sylwia ~Krzysztof i Sylwia (Gość)02.02.2012 10:39

W końcu!!!!!!!Mamy w Piotrkowie Salę spełniającą standardy takich hoteli jak Intercontinental,Radison Blue,Hilton czy Hayyat.Sam projekt i designe Sali oddaje oryginalność i gustowność właściciela Pana Stanisława Wasilewki jak i znajomość w 100% branży gastronomicznej.Sama sala, jak i cocktail bar robi wielkie wrażenie,sufity i ściany podświetlane co daje zaoszczędzić na szablonowych,folkrorystycznych w 10 kolorach ubieraniem Sal przez pseudo firmy nie mające gustu i znajomości branży np:na wesela.Piekne okrągłe komfortowe stoły,super nagłosnienie,super jedzenie,serwis na najwyższym poziomie.Z tego co wiem zaplecze kuchni wyposażone jest w najlepszy sprzęt.Szef kuchni jeden z najlepszych w regionie Łodzkim.Mam na tej sali wesele w Lipcu,zaproponowano mi nawet wódkę zmrożoną podaną w lodzie w kulerach.Wszyscy właściciele innych sal mają z tym problem.Jestem przekonany że będe bardzo zadowolony,Każdemu polecam Salę Aressto-LUKSUS ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

cytat

strażak ~strażak (Gość)10.02.2012 15:18

Sala OSP w Tuszynie. Wymiary 17x17m,klimatyzacja,obszerny parking, w pobliżu dwa hotele. Koszt wynajęcia na dzień obecny to 1500 zł plus opłata za zużytą energię elektryczną. Opłata obejmuje wypożyczenie naczyń i nakryć stołowych na 220 osób. Salę wynajmujemy od wtorku do wtorku następnego tygodnia i jest ona w wyłącznej dyspozycji najemcy.

cytat

Luan ~Luan (Gość)16.02.2012 19:54

"Krzysztof-i-Sylwia" napisał(a):



Ja tam też byłam...i było bombowo.

www.naweseluzdziecmi.pl

cytat

zadowolona ~zadowolona (Gość)13.04.2012 14:31

no nie,super, jakie smaczne róznorodne jedzenie,stól ze słodkosciami tak kusił że nie mozna było przejśc obojętnie,sposób i dekoracje potraw -Sheraton w Warszawie ma taki sam poziom,brawo nareszcie ktos ruszył gastronomie w Piotrkowie na bardzo wysokim poziomie,dlatego tutaj nie zal zostawiac pieniędzy,BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

cytat

miałem tu imprezę ~miałem tu imprezę (Gość)18.04.2012 13:09

Arresto w Piotrkowie Tryb, pełny profesjonalizm wszystkich pracowników, smaczne staropolskie jak równiez nieoklepane potrawy,gustowne dekoracje pólmisków,własne desery,okragłe stoły,klimatyzacja,lód w każdej ilosci,zmrozone soki i alkohol,duzy parkiet taneczny,trzeba najpierw przyjsc przed cudza impreza i zobaczyc jak to wszystko wyglada i przekonac sie na własne oczy

cytat

taka ~taka (Gość)18.04.2012 14:00

kazdy poleca sale weselna ale Ty zastanów sie czego oczekujesz i za jakie pieniadze.Trzeba brac pod uwage wszystko,jakosc parkietu do tanczenia,jakosci roznorodnosc potraw,obsługe,klime ,lód w kazdej ilosci,dekoracje stołow,pólmisków iak równiez rozmieszczenie toalet(byleby nie przy stolach)ilosc miejsca o przejscia miedzy stołami,kulture własciciela,nie tylko profesjonalna obsługe kelnerska ale i calego zespołu tworzacego bankiety,jezeli nie ma dla Ciebie znaczenia róznorodnosc potraw, to powiem krótko-spowszedniałe manu tez moze byc boskie-ale dzisiaj kiedy gastronomia jest na róznym poziomie pwene rzeczy nie moga byc tuzinkowe bo ludzie maja apetyt na lepsze bardziej ekskluzywne co mozemy spróbowac w lokalu bo mamy okazje,a jajka w majonezie na weselu-to nie dla mnie,jezeli jeszcze wlasciciele zaopatruja sie w tanich sklepach kupujac marnej jakosci produkty to wprawne oko zauwazy to i jezyk tez,gorzej jak na poprawiny podaja dania z dnia poprzedniego,przelezale pare godzin-to jest taniej albo i tyle samo bo mysla ze ludzie nie zauwaza-bo jesli sie nie znaja-zauwaza

cytat

gość125 ~gość125 (Gość)27.04.2012 18:50

,,Aresto" -może i wystrój ok. ale właściciele to banda złodziei i naciągaczy - nie płacą nikomu i za nic.

cytat

do gościa125 ~do gościa125 (Gość)30.04.2012 13:04

cos ma gośc 125 nieświeże informacje-teraz arrest to inna spółka bez . pana Mikołajka który zostawił po sobie długi i zostały one spłacone przez obecnych właścicieli,którzy płaca za wszystko terminowo i wtej chwili nie maja żadnych zaległości

cytat

gościówa125 ~gościówa125 (Gość)30.04.2012 13:10

no dziwne Arrest sa moimi i nie tylko moimi lkientami,biora od nas towar i jakos nie mamy z nimi problemów odkąd Pan Mikołajek został ze spółki wykluczony,zepsuł ich dobre imie na które Panowie Wasiak i Wasilewko musza pracować,jestem pałen podziwy dla Tych ludzi-są ok

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat