metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~rabon09.02.2011 23:52

Czy możecie polecić jakąś salę weselną w Piotrkowie bądź okolicach?

ciastek ~ciastek (Gość)26.09.2012 17:11

A czy ktoś był w Zielonym Gościńcu we Włodzimierzowie na weselu? Jak obsługa, jedzenie i ceny?

cytat

bywalec ~bywalec (Gość)19.10.2012 15:10

co kogo obchodzi co robił były właściciel Arresto,jego juz nie ma, bylismy tu na weselu i powiem tylko jedno-warto -prosze iść samemu i przekonac sie a nie wysłuchiwac jakis zażalen do ludzi któeych tam nie ma

cytat

Egon ~Egon (Gość)05.11.2012 11:25

W sierpniu 2012 grałem wesele w Tuszynie. Jak na standardy OSP rewela !!! Duża,klimatyzowana sala. Około 200 gości i luzik. Najważniejsza sprawa - super akustyka i scena, na którą nie mają wstępu goście weselni. Ścieżka dżwiękowa na płytce czytelna jak nagranie studyjne.

cytat

marecky ~marecky (Gość)21.11.2012 11:26

Ja polecam Altamirę w Piotrkowie i we Włodzimierzowie to się chyba Zielony gościniec nazywa, jest hotel i chyba dwie sale.
Z tych sal co graliśmy w Piotrkowie to te zapamiętałem :)
<a target='_blank' href="http://haliskaband.republika.pl</a>

cytat

cezar ~cezar (Gość)03.02.2013 21:26

najgorsze aresto bylismy na karnawalowej lipa jak .... jedzenie ok byloby gdybym cos zjadl bo juz zostalo zabrane a pani pow ze braklo

cytat

Ewuncia ~Ewuncia (Gość)04.02.2013 00:11

No tak ale na weselu bylas tez w aresto?? Czy ktos byl na weselu naOrlej w Rednexie?? Poprosze o opinie bo planuje wlasnie tam wesele...

cytat

Ala87 ~Ala87 (Gość)05.02.2013 14:12

Generalnie robienie wesela na wsi to po prostu wioska :) nie wiem czemu ale każda wiejska sala kojarzy mi się z "Weselem" Wojciecha Smarzowskiego :) Osobiście byłam w Wenecji i szczerze polecam!

cytat

zadowoleni ~zadowoleni (Gość)17.04.2013 16:45

Polecam wesele lub inną imprezkę we Wronikowie sala po remoncie dobre jedzenie i w ogóle SUPER

cytat

xxx ~xxx (Gość)08.06.2013 17:28

"micu" napisał(a):

Meckier to porażka. Jak byłem tam to nie było klimy, płytki śliskie że młodzi się o mało nie pozabijali podczas pierwszego tańca a obsługa beznadziejna

cytat

Markia ~Markia (Gość)23.07.2013 15:26

Gorąco polecam salę "U Meckiera",ekipa godna zaufania, a to dla nas było najważniejsze, wszystkim zajęli się na 100%, jedzenie super, obsługa świetna, wszystko sprawnie, szybko i na czas. Goście byli bardzo zadowoleni, lokal super, o nic nie musieliśmy się martwić. BARDZO POLECAM!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat