metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~rabon09.02.2011 23:52

Czy możecie polecić jakąś salę weselną w Piotrkowie bądź okolicach?

Zuzana Zuzana22.11.2013 19:28

No dokładnie, ale gdyby mnie było stać to chciałabym w pałacu.

cytat

Tommas Tommas27.10.2013 15:41

Dobre:) tak naprawdę to liczy się towarzystwo, nawet w pałacu będzie drętwo jak ludzie nie potrafią się bawić.

cytat

maruda ~maruda (Gość)26.10.2013 15:27

jeju czy to ważne gdzie wesele? i tak większość tych najbardziej napiętych i szalejących organizacyjnie, po dwóch trzech latach szukają prawnika od rozwodów :))

cytat

gość z tego wesela ~gość z tego wesela (Gość)26.10.2013 02:46

Syf, kiła, mogiła,reszta b/k

cytat

seerose seerose23.07.2013 15:54

Dobrze się bawić na weselu to tylko "U Meckiera". Wielki ukłon w stronę pana Sławka. Mieliśmy tam swoje wesele, miła atmosfera, pyszne jedzenie i przede wszystkim świeżo przyrządzone. Smakowało nie tylko mnie ale i gościom. Obsługa przesympatyczna i co ważne sprawnie działająca, ani na chwile niczego nie brakło. Polecam!

cytat

Markia ~Markia (Gość)23.07.2013 15:26

Gorąco polecam salę "U Meckiera",ekipa godna zaufania, a to dla nas było najważniejsze, wszystkim zajęli się na 100%, jedzenie super, obsługa świetna, wszystko sprawnie, szybko i na czas. Goście byli bardzo zadowoleni, lokal super, o nic nie musieliśmy się martwić. BARDZO POLECAM!

cytat

xxx ~xxx (Gość)08.06.2013 17:28

"micu" napisał(a):

Meckier to porażka. Jak byłem tam to nie było klimy, płytki śliskie że młodzi się o mało nie pozabijali podczas pierwszego tańca a obsługa beznadziejna

cytat

zadowoleni ~zadowoleni (Gość)17.04.2013 16:45

Polecam wesele lub inną imprezkę we Wronikowie sala po remoncie dobre jedzenie i w ogóle SUPER

cytat

Ala87 ~Ala87 (Gość)05.02.2013 14:12

Generalnie robienie wesela na wsi to po prostu wioska :) nie wiem czemu ale każda wiejska sala kojarzy mi się z "Weselem" Wojciecha Smarzowskiego :) Osobiście byłam w Wenecji i szczerze polecam!

cytat

Ewuncia ~Ewuncia (Gość)04.02.2013 00:11

No tak ale na weselu bylas tez w aresto?? Czy ktos byl na weselu naOrlej w Rednexie?? Poprosze o opinie bo planuje wlasnie tam wesele...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat