metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~rabon09.02.2011 23:52

Czy możecie polecić jakąś salę weselną w Piotrkowie bądź okolicach?

??//???????/ ~??//???????/ (Gość)23.07.2015 19:54

Polecam salę OSP w Przygłowie.

cytat

kazio ~kazio (Gość)19.07.2015 20:52

oby nie ignacow

cytat

jarek 1 ~jarek 1 (Gość)06.07.2015 18:51

Ja ostatnio byłem na weselu w remizie. Było rewelacyjnie. Jeżeli ktoś chce to mam namiar na obsługę.

cytat

czarna ~czarna (Gość)20.01.2015 13:11

"Ala87" napisał(a):


Niekoniecznie wesele na wsi to wioska. Prawdą jest,że sala wiejska nie dorówna sali bankietowej, ale przynajmniej na wiejskim weselu zawsze jest świeże jedzenie i dużo jedzenia.A piękne sale bankietowe często serwują dania ,,pozostałości" z poprzednich wesel, lub potrawy przygotowane z najtańszych marketowych produktów. Przecież nic nie może się zmarnować. Jeśli goście mają się zachwycać pięknym wystrojem a niekoniecznie świeżym jedzeniem to sala bankietowa jak najbardziej na plus. Dodam tylko, że obecnie firmy dekoratorskie tak potrafią przybrać salę na wsi, że też będzie wywierała pozytywne reakcje gości.

cytat

CBŚ ~CBŚ (Gość)22.08.2014 16:04

"miastop" napisał(a):
~miastop (Gość)17.08.2014 17:17bar arresto nie polecam zatrudniaja na czarno a stasio jest bezczelny pozdro


Akurat Stasia znam a ciebie można namierzyć za pomówienia publiczne i sypanie imionami które są wskazujące na daną osobę. Czyżby Artur co narobił długów odezwał się? Dziwne że ludzie tam pracujący są cały czas a kontrole jakoś tego nie wykryły bo kontrole są cały czas bo ktoś zawistny je napuszcza. pozdro , kim jesteś że oskarżasz?

cytat

qqqq ~qqqq (Gość)18.08.2014 22:08

Atena jest OK Polecam zdecydowanie grałem tam wesela.

"ewa" napisał(a):

cytat

miastop ~miastop (Gość)17.08.2014 17:17

bar arresto nie polecam zatrudniaja na czarno a stasio jest bezczelny pozdro

cytat

Tusia ~Tusia (Gość)24.04.2014 16:08

Właśnie czy ktoś może napisać opinie na temat sali atena, dworek pod dębami lub sali weselnej "Podklasztorze" ? :)

cytat

ewa ~ewa (Gość)24.02.2014 15:37

Mam pytanko odnosnie sali na wierzejskiej atena czy ktos organizowal tam wesele i jaka opinie ma na ten temat.

cytat

dir ~dir (Gość)30.11.2013 15:04

równiez polecam Majków i najlepiej ze swoja kucharką. Tam gdzie idziesz na gotowe to zawsze jesteś wydojony, a i jakośc w tych piotrkowskich przybytkach zostawia sobie wiele do życzenia.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat