Artykuły do tagu: rodzina

Kiedy odbiorą im dzieci?
Troje dzieci biologicznych, jedno adoptowane, czworo przysposobionych – takie życie wybrali Małgorzata i Piotr. Szło im nieźle, dopóki sąd nie postanowił odebrać im dzieci.
Od 16 czerwca w gminie Wolbórz realizowany jest rządowy program dla rodzin wielodzietnych.
Uwaga bełchatowianie, zachodzą zmiany w przyznawaniu kart Dużej Rodziny. Teraz bełchatowską kartę "Rodzina3+" będą otrzymywały nie tylko rodziny wielodzietne, ale także takie, w których jest dziecko niepełnosprawne.
Pomaszerowali dla życia i rodziny
Już po raz drugi w Piotrkowie odbył się "Marsz dla Życia i Rodziny".
Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie przez Piotrków
Już w najbliższą niedzielę 1 czerwca - Dzień Dziecka, po raz drugi odbędzie się w Piotrkowie Marsz dla Życia i Rodziny. Organizatorzy - jak twierdzą – chcą stanąć ponad podziałami i jednym mocnym głosem opowiedzieć się za wartością, jaką jest rodzina, życie i wychowanie człowieka.
MOPR apeluje: Uważajmy na dzieci!
„Apel do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego o zwracanie szczególnej uwagi na wszelkie przejawy nieprawidłowości w opiece nad dziećmi” wystosował Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.
Ponad 300 wniosków o wydanie Wojewódzkiej Karty Rodzin Wielodzietnych wpłynęło do Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi z powiatów piotrkowskiego, bełchatowskiego, radomszczańskiego, opoczyńskiego i tomaszowskiego. W całym województwie łódzkim wydano już 1100 kart.
Kolejne darmowe komputery trafiły do mieszkańców
Ponad 100 komputerów w ramach programu "eRodzina - likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego" rozdano w środę w piotrkowskim magistracie.
Pożar w Milejowie - siedem osób w szpitalu
Pożar pojawił się w nocy. Do szpitala trafiło 7 osób, w tym 4 dzieci. Na szczęście ich stan jest dobry.
Kolejne komputery do rozdania
60 rodzin zastępczych i 44 uczniów pobierających stypendium socjalne otrzyma komputery z darmowym dostępem do Internetu. Jest jeden warunek - brak własnego sprzętu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat