Artykuły do tagu: rodzina

MOPR gotowy do akcji. 500 zł na dziecko coraz bliżej...
W naszym mieście na pieniądze z programu "Rodzina 500 plus" może liczyć około 6 tysięcy rodzin, które... ktoś musi obsłużyć. MOPR zatrudni więc 7 dodatkowych osób - 4 podinspektorów do przyjmowania wniosków, jednego informatyka, jednego kasjera i jedną osobę do zespołu księgowego.
Ferie szalonej zabawy w Focus Mall
Galeria Focus Mall w Piotrkowie przygotowała szereg atrakcji dla dzieci i rodziców. W dwóch strefach tematycznych dzieci mogą przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi i swoimi opiekunami. Dla dziewczynek i najmłodszych przeznaczona jest strefa Littlest Pet Shop, a dla chłopców wyrzutnia Nerf.
Wolborska Karta Dużej Rodziny już za kilka dni
Wolborscy radni podczas czerwcowej sesji przyjęli uchwałę dotyczącą samorządowego programu przyznającego uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych w gminie Wolbórz w ramach Karty Dużej Rodziny. Karta zacznie obowiązywać od 25 sierpnia.
Wolborzanie już wkrótce też będą mogli korzystać z Karty Dużej Rodziny. Radni mają podjąć uchwałę w tej sprawie podczas najbliższej sesji.
31.05.2015 15:29
Grunt to rodzinka
Marsze dla życia i rodziny przemaszerowały w niedzielę przez ponad 140 miast w Polsce. Ci, którzy uważają, że w rodzinie siła maszerowali także ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. fot. as
W niedzielę pomaszerują dla rodziny
W najbliższą niedzielę po raz trzeci wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Początek wydarzenia o godz. 14.00 przy piotrkowskiej Farze.
Już w najbliższy piątek (29 maja) odbędą się X Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie przygotował wiele atrakcji. Zapraszamy!
Przekazali sprzęt komputerowy ponad stu rodzinom
Dziś (30 kwietnia) w Urzędzie Miasta wręczono urządzenia wielofunkcyjne w ramach projektu “e-Rodzina likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego”.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ręcznie przyjmuje wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny uprawniającej do korzystania ze zniżek oferowanych zarówno przez instytucje publiczne, jak i przedsiębiorców prywatnych.
W Piotrkowie wydano już 369 kart „Rodzina 4+”. Z tej formy wsparcia skorzystały dotąd 63 rodziny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat