Artykuły do tagu: rodzina

500+ coraz bliżej. Wnioski składamy w trzech punktach!
1 kwietnia ruszy przyjmowanie wniosków o wypłatę świadczeń wychowawczych w ramach programu „Rodzina 500+”. W Piotrkowie uruchomione zostaną dodatkowe punkty wydawania i przyjmowania wniosków.
MOPR gotowy do akcji. 500 zł na dziecko coraz bliżej...
W naszym mieście na pieniądze z programu "Rodzina 500 plus" może liczyć około 6 tysięcy rodzin, które... ktoś musi obsłużyć. MOPR zatrudni więc 7 dodatkowych osób - 4 podinspektorów do przyjmowania wniosków, jednego informatyka, jednego kasjera i jedną osobę do zespołu księgowego.
Ferie szalonej zabawy w Focus Mall
Galeria Focus Mall w Piotrkowie przygotowała szereg atrakcji dla dzieci i rodziców. W dwóch strefach tematycznych dzieci mogą przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi i swoimi opiekunami. Dla dziewczynek i najmłodszych przeznaczona jest strefa Littlest Pet Shop, a dla chłopców wyrzutnia Nerf.
Wolborska Karta Dużej Rodziny już za kilka dni
Wolborscy radni podczas czerwcowej sesji przyjęli uchwałę dotyczącą samorządowego programu przyznającego uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych w gminie Wolbórz w ramach Karty Dużej Rodziny. Karta zacznie obowiązywać od 25 sierpnia.
Wolborzanie już wkrótce też będą mogli korzystać z Karty Dużej Rodziny. Radni mają podjąć uchwałę w tej sprawie podczas najbliższej sesji.
31.05.2015 15:29
Grunt to rodzinka
Marsze dla życia i rodziny przemaszerowały w niedzielę przez ponad 140 miast w Polsce. Ci, którzy uważają, że w rodzinie siła maszerowali także ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. fot. as
W niedzielę pomaszerują dla rodziny
W najbliższą niedzielę po raz trzeci wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Początek wydarzenia o godz. 14.00 przy piotrkowskiej Farze.
Już w najbliższy piątek (29 maja) odbędą się X Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie przygotował wiele atrakcji. Zapraszamy!
Przekazali sprzęt komputerowy ponad stu rodzinom
Dziś (30 kwietnia) w Urzędzie Miasta wręczono urządzenia wielofunkcyjne w ramach projektu “e-Rodzina likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego”.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ręcznie przyjmuje wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny uprawniającej do korzystania ze zniżek oferowanych zarówno przez instytucje publiczne, jak i przedsiębiorców prywatnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat