Artykuły do tagu: moda

„Jesienne Metamorfozy” w Focus Mall
Jeśli interesują Cię najnowsze wieści ze świata mody, lubisz porady profesjonalistów oraz chcesz się dobrze bawić - nie może zabraknąć Cię imprezie „Jesienne Metamorfozy” w Focus Mall.
Lady Sariel  czyli odrobina Japonii w Piotrkowie
Gorsety, halki z licznymi warstwami, sukienki z bufiastymi rękawami, kapelusze, perły a nawet pantalony. Lady Sariel nosi stroje składające się właśnie z takich elementów.
Dorota Gardias opowiadała o modzie
Kocha modę, ubiera się (również) w sieciówkach, wspiera młodych, jeszcze nieznanych polskich projektantów, poleca zakupy w second handach - Dorota Gardias była gwiazdą niedzielnej imprezy "Wiosenne Pokazy Mody" w galerii Focus Mall w Piotrkowie.
Pomogli szkole i pokazali, jak modnie się ubrać
Pokaz mody znanych firm oraz kolekcji Klemensa Flejszera, występy lokalnych artystów i mnóstwo tych, którzy przyszli wspomóc szczytny cel. W ubiegłą sobotę gimnazjalna hala sportowa zamieniła się w wybieg dla modeli i modelek. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na pomoc gorzkowickiej szkole, która kilka tygodni temu ucierpiała w pożarze.
Ich projekty uatrakcyjniły modowe targi
Dwie utytułowane uczennice piotrkowskiego Technikum Odzieżowego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 zaprezentowały swój zwycięski projekt na międzynarodowych targach Szwalnia 2013”. Targi odbyły się wczoraj w Łodzi.
Tłumy na jesiennych pokazach mody w Focus Mall
W sobotnie popołudnie piotrkowska galeria Focus Mall przerodziła się w prawdziwe centrum mody.
Piotrków: Prezentowali stroje, teatr i taniec
Chcieli pomóc lokalnym przedsiębiorcom i promować ich działalność (wytwórców odzieży oraz niszowych sklepów odzieżowych). Był więc pokaz mody dziecięcej, młodzieżowej, dla dorosłych i sukien ślubnych.
Piotrków: Rok szkolny zaczęła od sukcesu
Sylwia Cieślak, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim, kształcąca się w kierunku technik technologii odzieży, rozpoczęła rok szkolny wielkim sukcesem.
Gorzkowice Fashion Day 2012
Było tak, jak na profesjonalny pokaz mody przystało. Najpierw casting, zdjęcia, nauka chodzenia po wybiegu, a potem... modelki, wybieg, modne ciuchy i wiele atrakcji towarzyszących. W sobotnie popołudnie naprawdę światowo zrobiło się na Kopcu w Gorzkowicach.
Połączenie mody i tańca to niezwykle wybuchowa mieszanka, o czym już wkrótce będą się mogli przekonać także piotrkowianie. 8 września w Rynku Trybunalskim odbędzie się bowiem II Wielki Wieczór Mody i Tańca, podczas którego organizatorzy zamierzają promować małych wytwórców odzieży oraz niszowe sklepy odzieżowe z terenu Piotrkowa Trybunalskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat