Artykuły do tagu: moda

Gotowy na powrót? Odzyskaj motywację do aktywności po wakacjach
Początek września to czas, kiedy trzeba skierować swoje myślenie na nieco inne tory. Czy jesteś gotowy na powrót do codziennych aktywności po wakacjach? Schyłek lata to doskonały moment, by z nową energią wrócić do pracy, nauki i treningów. Bądź tej jesieni all day active i wyciskaj więcej z życia!
Moda przez wieki – zorganizują pokaz
W ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy”, od 9 sierpnia do 29 września w OEA MOK zostaną przeprowadzone warsztaty z historii ubioru.
Te męskie dodatki nigdy nie wychodzą z mody
Czy moda męska oferuje mniej możliwości w zakresie dodatków? Niekoniecznie. Po prostu często o nich zapominamy. A jak się okazuje, istnieje co najmniej kilka elementów, które mogą znakomicie podkreślić codzienne męskie stylizacje. Zegarek, pasek, torba, okulary przeciwsłoneczne, czy czapka – możliwości jest całkiem sporo, wystarczy po nie sięgnąć. Poza tym w męskich trendach istotne jest to, że pewne dodatki po prostu nigdy nie wychodzą z mody.
19.06.2017 00:05
Moda sprzed 90 lat
Jak mogły wyglądać panie spacerujące ulicą Słowackiego w roku 1927 ?
Wiosenny przewodnik zakupowy
Nadchodzi wiosna. Wraz z nią w naszych szafach zagoszczą nowe trendy. To czas, kiedy możemy bawić się modą i dokonywać małych rewolucji naszych garderobach. W sezonie wiosna - lato 2017 przybędzie nam trochę nowości, ale pozostaną też z nami trendy, które dobrze znamy i lubimy. W piotrkowskim Focus Mall już teraz możesz poczuć powiew nowych kolekcji. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało praktyczny poradnik zakupowy.
Bądźmy odświętni i radośni na święta!
Otrzymałam propozycję zrobienia prezentu z mojej wiedzy i praktyki projektanta mody wszystkim czytelnikom "Tygodnia Trybunalskiego". Witam więc w świątecznym nastroju. Przekazując wybrane tendencje i okolicznościowe nowinki, wyrabiam sobie osobisty pogląd na idealną czytelniczkę.
08.08.2016 13:43
Co nosimy na t-shirtach?
W dzisiejszych czasach możemy mieć koszulkę z grafiką czy napisem, jaki tylko sobie wymarzymy – "Piwo to moje paliwo", "To nie plotka – jestem słodka" czy "Dirty bitch" (brudna dzi*ka) – w tej kwestii nie ma już absolutnie żadnych ograniczeń. Warto jednak zastanowić się nad tym, co właściwie nosimy na koszulkach i czy lansowany nadruk nie naraża nas na śmieszność.
Muzy Chopina w piotrkowskiej witrynie
Znamy już laureata XVII Konkursu Chopinowskiego, tymczasem w Piotrkowie mamy lokalny akcent tej imprezy.
02.10.2015 12:26
Dzianina nie ma wieku
Nadchodząca jesień będzie utkana dzianiną. - Swetrowa jesień jest już w piotrkowskich "sieciówkach" – mówi Kalina Paroll, projektantka mody. - Ładnie ubrane manekiny zachęcają do zakupów. Jean Cocteau - wybitny twórca (także mody) twierdził, że moda umiera młodo, a tymczasem... nie w dziedzinie dziewiarstwa. Tak jest od lat.
W najbliższy piątek w miejskim amfiteatrze odbędzie się V Wieczór Mody i Tańca organizowany przez Piotrkowskie Towarzystwo Taneczne oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat