Artykuły do tagu: moda

Tłumy na jesiennych pokazach mody w Focus Mall
W sobotnie popołudnie piotrkowska galeria Focus Mall przerodziła się w prawdziwe centrum mody.
Piotrków: Prezentowali stroje, teatr i taniec
Chcieli pomóc lokalnym przedsiębiorcom i promować ich działalność (wytwórców odzieży oraz niszowych sklepów odzieżowych). Był więc pokaz mody dziecięcej, młodzieżowej, dla dorosłych i sukien ślubnych.
Piotrków: Rok szkolny zaczęła od sukcesu
Sylwia Cieślak, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim, kształcąca się w kierunku technik technologii odzieży, rozpoczęła rok szkolny wielkim sukcesem.
Gorzkowice Fashion Day 2012
Było tak, jak na profesjonalny pokaz mody przystało. Najpierw casting, zdjęcia, nauka chodzenia po wybiegu, a potem... modelki, wybieg, modne ciuchy i wiele atrakcji towarzyszących. W sobotnie popołudnie naprawdę światowo zrobiło się na Kopcu w Gorzkowicach.
Połączenie mody i tańca to niezwykle wybuchowa mieszanka, o czym już wkrótce będą się mogli przekonać także piotrkowianie. 8 września w Rynku Trybunalskim odbędzie się bowiem II Wielki Wieczór Mody i Tańca, podczas którego organizatorzy zamierzają promować małych wytwórców odzieży oraz niszowe sklepy odzieżowe z terenu Piotrkowa Trybunalskiego.
Podwójny sukces piotrkowskiej
Magda Mizera, Justyna Kabzińska i Agata Wilczyńska zostały laureatkami tegorocznego konkursu dla młodych projektantów. Uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie kształcące się w kierunku technik technologii odzieży odniosły podwójny sukces.
Piotrków: Co mają w szafie odlotowe nastolatki...
"Szafa odlotowej nastolatki" - pod takim tytułem został zorganizowany konkurs z projektowania odzieży przeznaczony dla gimnazjalistów.
Joanna Krupa na święcie mody w Focus Mall
Pokazy mody, styliści, wizażyści, wszelkie promocje, a przy tym gość specjalny - Joanna Krupa. W Focus Mall w Piotrkowie miało miejsce wielkie święto mody.
Focus Mall: Święto mody już w niedzielę
Styliści, wizażyści, pokazy mody, promocje oraz gość specjalny – Joanna Krupa - to wszystko już w najbliższą niedzielę w Focus Mall Piotrków Trybunalski.
Focus Mall: Weekend pod znakiem mody
Było modnie, stylowo i kolorowo. W sobotę i niedzielę do piotrkowskiej galerii Focus Mall zawitały najnowsze trendy sezonu wiosna 2011. Profesjonalne stylistki udzielały porad i konsultacji. Zaprezentowane zostały najnowsze trendy z wiosennych kolekcji sklepów znajdujących się na terenie Focusa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat