Artykuły do tagu: moda

Gucci i Fendi już w Ptak Fashion City
W Ptak Fashion City w Rzgowie rozpoczęły się 18 lutego II Międzynarodowe Targi Mody oraz I edycja Fashion Week Poland.
Moda – zawód na całe życie
Przez 20 lat projektowała dla Mody Polskiej. Ubierała nasze reprezentacje olimpijskie na zimowe igrzyska, gwiazdy piosenki na opolskie festiwale, aktorów Teatru Telewizji, finalistki konkursu Miss Polonia.
Ptak stolicą światowego piękna i mody
W sobotę, 29 listopada, mieszczące się w Rzgowie Ptak Fashion City na kilka godzin stało się światową stolicą piękna.
„Moda przez wieki” podobała się publiczności
W środę, 26 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się pokaz „Moda przez wieki”, który spotkał się z wielkim aplauzem ze strony publiczności.
Miss Fashion World w Ptak Fashion City
Ogromna w skali europejskiej impreza odbędzie się 29 listopada w Ptak Fashion City. Do Miasta Mody przyjedzie 83 miss z krajów całego świata, by ubiegać się o tytuł Miss Fashion World.
W sobotę (4 października) Galeria Focus Mall zaprosiła wszystkich fanów mody i zakupów oraz osoby lubiące dobrą zabawę na imprezę "Jesień w modzie".
Zostań gwiazdą wybiegów Focus Mall
Podziwiasz modelki i modeli, chcesz poznać kulisy wybiegów? Zapraszamy na casting, który odbędzie się w Focus Mall Piotrków Trybunalski 27 września 2014 r. od godziny 10.00 do 20.00!
Międzynarodowe Targi Mody w Ptaku
Dziś rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Mody w Centrum Handlowym Ptaku. Wszystko w ramach inauguracji Ptak Fashion City, czyli jedynego miasta mody w Europie, które powstało w Rzgowie. W ramach imprezy odbywa się także forum gospodarcze.
8 maja Anna Kołodziejska zaprezentuje swoją kolekcję ubrań dla mężczyzn i... piesków.
Kolejny sukces piotrkowskiej
Uczennica maturalnej klasy Technikum Odzieżowego, Justyna Kabzińska, zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru ,,Panna młoda jutra”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat