Artykuły do tagu: moda

Powiat razem z Ptakiem. Kilka tysięcy miejsc pracy czeka...
Przedstawiciele powiatu piotrkowskiego podpisali porozumienie z Holdingiem Ptak S.A., a to oznacza, że szkoły prowadzone przez Starostwo będą kształcić kadry specjalnie na potrzeby branży tekstylno-odzieżowej.
Jedyne w Europie - Miasto Mody - miejsce, w którym funkcjonują tysiące firm produkujących odzież - Centrum Handlowe PTAK Fashion City w Rzgowie - oferuje zatrudnienie osobom, z odpowiednimi kwalifikacjami, ale także tym, którzy dotąd nie byli związani z branżą tekstylno-odzieżową.
We wtorek w piotrkowskim Muzeum odbył się pokaz "Moda przez wieki", którego pomysłodawcą oraz organizatorem był Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.
Policjanci z Piotrkowa na modowym wybiegu
W piątek (17 kwietnia) w ramach XII Edycji Fashion Week Poland odbył się pokaz umundurowania służb podległych i nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych.
Od zarania ludzkości po barok - moda przez wieki
W Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim już wkrótce odbędzie się pokaz „Moda przez wieki”, którego pomysłodawcą oraz organizatorem jest Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.
Gucci i Fendi już w Ptak Fashion City
W Ptak Fashion City w Rzgowie rozpoczęły się 18 lutego II Międzynarodowe Targi Mody oraz I edycja Fashion Week Poland.
Moda – zawód na całe życie
Przez 20 lat projektowała dla Mody Polskiej. Ubierała nasze reprezentacje olimpijskie na zimowe igrzyska, gwiazdy piosenki na opolskie festiwale, aktorów Teatru Telewizji, finalistki konkursu Miss Polonia.
Ptak stolicą światowego piękna i mody
W sobotę, 29 listopada, mieszczące się w Rzgowie Ptak Fashion City na kilka godzin stało się światową stolicą piękna.
„Moda przez wieki” podobała się publiczności
W środę, 26 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się pokaz „Moda przez wieki”, który spotkał się z wielkim aplauzem ze strony publiczności.
Miss Fashion World w Ptak Fashion City
Ogromna w skali europejskiej impreza odbędzie się 29 listopada w Ptak Fashion City. Do Miasta Mody przyjedzie 83 miss z krajów całego świata, by ubiegać się o tytuł Miss Fashion World.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat