Artykuły do tagu: moda

02.10.2015 12:26
Dzianina nie ma wieku
Nadchodząca jesień będzie utkana dzianiną. - Swetrowa jesień jest już w piotrkowskich "sieciówkach" – mówi Kalina Paroll, projektantka mody. - Ładnie ubrane manekiny zachęcają do zakupów. Jean Cocteau - wybitny twórca (także mody) twierdził, że moda umiera młodo, a tymczasem... nie w dziedzinie dziewiarstwa. Tak jest od lat.
W najbliższy piątek w miejskim amfiteatrze odbędzie się V Wieczór Mody i Tańca organizowany przez Piotrkowskie Towarzystwo Taneczne oraz Miejski Ośrodek Kultury.
11.09.2015 14:26
Ach co to za ślub...
Ślub to uroczystość nowożeńców z rodziną w tle. Rozmawiamy z Kaliną Paroll projektantką mody, obecnie mieszkającą w Piotrkowie.
Moda na jesień: styl militarny
Styl militarny, obowiązujący także tej jesieni, może inspirować panie w każdym wieku, ale o proporcjonalnej figurze lub nieco dłuższych nogach niż przeciętnie. Te ostatnie świetnie prezentują się w bryczesach lub w spodniach klasycznych, nawet z kantem.
Koniecznie podkreślona talia.
Mocne kolory na jesień 2015 - Polska Moda Online
Zamiast wyciągać z dna szafy szare bluzki i swetry zainspiruj się otaczającą przyrodą. Przecież jesień nie zawsze jest szara i smutna. Równie często mieni się feerią barw. Które oblicze jesieni bardziej Ci się podoba? Nie trudno domyślić się, że właśnie to rozświetlone złotym blaskiem. Wzorem natury wprowadź więc do swojej szafy zupełnie nowe, kolorowe elementy.
21.08.2015 12:56
Dżins forever
Dżins - tkanina kiedyś przeznaczona tylko dla farmerów, dziś wszechobecna w modzie. Klasyczny dżins to błękitno-granatowy. Moc tej tkaniny jest taka, że akceptują ją różne pokolenia i noszą na różne okazje, czy to na festiwal, czy do miasta, do pracy, na randkę, a może na piknik.
Nowe kolekcje i Paris Hilton w roli DJ-a
W ostatni sierpniowy weekend w Ptak Fashion City kolejne wielkie święto mody.
Powiat razem z Ptakiem. Kilka tysięcy miejsc pracy czeka...
Przedstawiciele powiatu piotrkowskiego podpisali porozumienie z Holdingiem Ptak S.A., a to oznacza, że szkoły prowadzone przez Starostwo będą kształcić kadry specjalnie na potrzeby branży tekstylno-odzieżowej.
Jedyne w Europie - Miasto Mody - miejsce, w którym funkcjonują tysiące firm produkujących odzież - Centrum Handlowe PTAK Fashion City w Rzgowie - oferuje zatrudnienie osobom, z odpowiednimi kwalifikacjami, ale także tym, którzy dotąd nie byli związani z branżą tekstylno-odzieżową.
We wtorek w piotrkowskim Muzeum odbył się pokaz "Moda przez wieki", którego pomysłodawcą oraz organizatorem był Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat