Artykuły do tagu: Wolontariat

Znów wybiorą wolontariusza roku
Już po raz trzeci Piotrkowskie Centrum Wolontariatu działające przy Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzieży HARC ogłasza Plebiscyt Wolontariusz Roku 2015.
Wybrali Wolontariusza Roku 2014
Wolontariuszem Roku 2014 została Izabela Tokarska – uczennica, tegoroczna maturzystka. Galę Wolontariatu zorganizowało w piątkowy wieczór w MOK-u Stowarzyszenie HARC i Piotrkowskie Centrum Wolontariatu.
Możemy pomóc 40 rodzinom
W tym roku Szlachetna Paczka trafi do jeszcze większej liczby potrzebujących niż poprzednio. W Piotrkowie i powiecie będzie można pomóc co najmniej 40 rodzinom. Jak to zrobić?
Wybiorą
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC wraz z Piotrkowskim Centrum Wolontariatu w ramach wyróżnienia niezwykłych działań i aktywności wolontariuszy w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim organizuje plebiscyt pn. "Wolontariusz Roku 2014".
Trwa nabór do Szlachetnej Paczki
W ubiegłym roku świąteczne paczki trafiły do 37 rodzin, w tym roku organizatorzy akcji Szlachetna Paczka chcieliby, aby takich rodzin było jeszcze więcej, a to oznacza, że potrzebnych jest także więcej wolontariuszy.
Aż 30 wolontariuszy pracowało w bibliotece
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy odbyło się 17 czerwca spotkanie podsumowujące pracę wolontariuszy w roku szkolnym 2013/2014.
Piotrkowski HARC na Ukrainie
Przedstawiciele stowarzyszenia HARC, Agnieszka i Agata, kolejny już raz przebywały na Ukrainie, promując Piotrkowskie Centrum Wolontariatu.
Podsumowali Szlachetną Paczkę
23 stycznia w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbył się koncert podsumowujący Szlachetną Paczkę Rejonu Piotrkowskiego.
Aż 9 wózków rehabilitacyjnych podarowali podopiecznym Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży "Harc" członkowie piotrkowskiej grupy motocyklowej Quo Vadis . Te wspaniałe świąteczne prezenty wręczono podczas gali zorganizowanej niedawno z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.
Nieodpłatnie pomagają chorym dzieciom
Piotrkowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "Harc" dynamicznie się rozwija. Bezinteresownie pomagających innym systematycznie przybywa. Stowarzyszenie powstało w ubiegłym roku i zrzesza już kilkadziesiąt osób. Mówi Marcin Jończyk, prezes Stowarzyszenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat