Artykuły do tagu: Wolontariat

Aż 9 wózków rehabilitacyjnych podarowali podopiecznym Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży "Harc" członkowie piotrkowskiej grupy motocyklowej Quo Vadis . Te wspaniałe świąteczne prezenty wręczono podczas gali zorganizowanej niedawno z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.
Nieodpłatnie pomagają chorym dzieciom
Piotrkowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "Harc" dynamicznie się rozwija. Bezinteresownie pomagających innym systematycznie przybywa. Stowarzyszenie powstało w ubiegłym roku i zrzesza już kilkadziesiąt osób. Mówi Marcin Jończyk, prezes Stowarzyszenia.
Wybierzemy wolontariusza roku
Potrafią pomagać, nie żądając niczego w zamian. Teraz można im podziękować – swoim głosem.
Forum "Piotrków Trybunalski - Miastem Wolontariatu"
Już we wtorek 4 grudnia od 10.00 do 14.00 tej odbędzie się Forum, na którym omówimy kwestie wolontariatu w Piotrkowie. Czy warto, czy możemy to zrobić? Jakie kroki poczynić, by Piotrków tętnił życiem wolontariuszy?
Akcja Szlachetna Paczka nabiera rozpędu, jej organizatorzy wytypowali już wolontariuszy, którzy będą pozyskiwać darczyńców, a tym może zostać każdy z nas. Aby pomóc jednej z wytypowanych rodzin wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową.
Piotrków: Zostań wolontariuszem WOŚP
Chcesz pomóc w zbieraniu pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Możesz to zrobić zostając wolontariuszem. Ruszył nabór do największej orkiestry świata.
FMS: Namawiali do Szlachetnej Paczki
Młodzież z Federacji Młodych Socjaldemokratów oraz radny Rady Miasta Szymon Miazek na deptaku przy ul. Słowackiego namawiali przechodniów i rozdawali ulotki zachęcające do wolontariatu w Szlachetnej Paczce.
Aktywni wolontariusze nagrodzeni
Cały rok pracowali na rzecz biblioteki i zostali za to nagrodzeni.
Radomsko: Skreślony z listy wolontariuszy
23-letni radomszczanin Rami Fares został skreślony z listy wolontariuszy, którzy będą pracowali przy Euro 2012. Chłopak nie może pogodzić się z tą decyzją. Podejrzewa, że wpłynął na to fakt, iż jego ojciec jest Palestyńczykiem.
 Akcja w Focus Mall
"Pies to nie zabawka! Nie można się nim pobawić i odstawić na półkę, gdy się znudzi, a tym bardziej oddać innej przypadkowej osobie lub wyrzucić za drzwi"

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat