Artykuły do tagu: S8

Bułgar leżał w rowie – pomogła mu policja
Człowiek leży w rowie - taką informację odebrał funkcjonariusz tomaszowskiej komendy od przejeżdżającego S8 kierowcy. Na miejscu okazało się, że 58-letni obywatel Bułgarii spadł z roweru. Był zamroczony alkoholem.
Droga Piotrków – Radziejowice jest już płatna
Uwaga kierowcy! Od wielkanocnej soboty droga S8 na odcinku Piotrków - Radziejowice stanie się drogą płatną.
Burmistrz Wolborza nie musi martwić się o drogi
- Oznakowanie dróg w naszej gminie jest bardzo dobre i nie sposób się już zagubić zjeżdżając z drogi S8 - powiedziała burmistrz Wolborza Elżbieta Ościk, którą Strefa FM poprosiła o ocenę nowych rozwiązań komunikacyjnych.
Mieszkańcy walczą o remont zniszczonej drogi
Mieszkańcy Michałowa w powiecie piotrkowskim walczą o remont drogi powiatowej Michałów - Jarosty zniszczonej podczas remontu krajowej ósemki. - Firma, która przebudowywała tę jezdnię do standardu drogi ekspresowej naprawiła zaledwie niewielki fragment naszej drogi, podczas gdy cała droga liczy ponad 4 kilometry – informuje słuchacz Strefy FM.
Zachodnia jezdnia (w kierunku Katowic) drogi ekspresowej S-8 między granicą województwa mazowieckiego, a Piotrkowem Trybunalskim jest już przejezdna bez żadnych przeszkód.
Instalowali lampę na S8 – zostali porażeni prądem
Znamy więcej szczegółów wypadku, do którego doszło wczoraj podczas budowy drogi S8 w okolicach Rakowa.
Popsuli im drogę. MZDiK postara się o odbudowę
Prace przy budowie S8 trwają. Do trasy co dzień dojeżdża ciężki sprzęt. Do redakcji Strefy FM przyszedł mail od mieszkańca ulicy Nowowiejskiej w Piotrkowie, w którym czytamy, że ciężkie samochody niszczą drogę.
Kolejne utrudnienia na krajowej „ósemce”
Od dziś (8 sierpnia) w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego w związku z budową drogi ekspresowej S8 zmieni się organizacja ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na modernizowanych odcinkach mogą tworzyć się spore korki.
S8: Ekspresowo zniszczyli drogi w powiecie piotrkowskim
- Tędy nie dało się przejechać. To była jakaś tragedia, a nie droga. Teraz to trochę zostało załatane, ale wcześniej jak się jechało, tylko stukot był. To był horror. Przecież to się w głowie nie mieści – mówi o ulicy Moszczenickiej w Rakowie jeden z mieszkańców.
Droga S8 od Piotrkowa do granic województwa nie będzie gotowa na Euro 2012. Przebudowana ekspresowa „ósemka” ma zostać oddana na przełomie sierpnia i września bieżącego roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat